ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Zprovoznění motoru a převodovky zaplaveného vozidla
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Zprovoznění motoru a převodovky zaplaveného vozidla

RE: ?
Datum: 14.10.2002, 14:47
Od: milan

rozhodne se mi nejedná o reklamu jedné značky, záměrně jsem z článku vymazal výroce, i když jak jsem zjistil moc se mi to nepodařilo, Rozhodně je možno použít výrobky, které jsou na trhu a to např. i CRC ood fa. ELIT, či Bardal nebo CYCLO fa. Meteor a jiných tento postup jsem zpracoval jako odborný komentář k zprovoznění vozidla které bylo pod dohledem pracovníka UVMV a Česany z Ml. Bol. zprovozněno, osobně jsem při povodních na MOravě zprovoznil s celým týmem asi 40 vozidel a v jiných servisech vím asi o 50 vozidlech, nechci nadsazovat počet spíše ubírám. Správci webu jsem zaslal fotografie, které byly zhotoveny Výzkumným ústavem motorových vozidel po roce, kdy byl automobil rozebrán - pohonná jednotka a zkontrolován stav motoru. Stav motoru byl hodnovcen jako velmi dobrý s tím, že nebyly nalezeny žádné negativní stopy po tomto způsobu čištění. Pokud je mi známo, toto bylo poprvé, kdy významná instituce v automobilové technice provedla takovéto ohodnocení a kdy ji byla představena účinnost automobilové chemie. Jak uvádím výše nejedná se o reklamu jednoho výrobce, který se stejně na tomto nepodílel. Osobně jsem toho názoru, že kdo prodává chemii musi znát její účinnost a možnosti použití, případně umět "namíchat to správné" co v konkrétně řeší problém motoru i z několika výrobků.


?
Datum: 9.10.2002, 8:22
Od: JenyK
WWW: http://crx.cz

Tak nevim...., trochu mi ten clanek pripada jako chvalozpevny letak Herbalife. Cimz samozrejme nechci hodnotit ani odsuzovat vyrobky jedne firmy. Ten postup, co je popsan byl aplikovany na konkretnim vozidle ? S jakym vysledkem ?Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 
© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.