ŠKODA techweb [homepage]
Akce
15. července 2002

Srazík Globus Čakovice

konaný 13.7.2002


Jak už to tak bývá, nekonají se jen velké srazy se stovkami aut a našlapaným programem. Jedním z prvních srazů, na kterých jsem letos byl, byl podobný sraz na parkovišti Globusu Zličín. Co je to vlastně za sraz? No je to sraz bez organizace někde na veřejném parkovišti, na netu se většinou objeví upozornění na fórech a prostě tam pár lidí zajede. Tak jsem tam zajel taky. Od osmé se to tam začalo hromadit a v době největší návštěvy tam bylo cca 35 tuněných vozidel. Hloučky lidí postupně procházely parkoviště a přelévaly se vždy k tomu autu, co přijelo, nebo zrovna ukazovalo něco zajímavého. Například já jsem se v jednom diskusním hloučku dověděl zajímavé informace o Fabii 4x4. Škoda na sraz nepřijela. Škodovek tady celkově nebylo moc velké zastoupení a těch "dobře" udělaných nulové (ať dámy prominou).
Z každého koutu znějící a vnitřnosti rvoucí muzika se trošku uklidnila, když přijel Rosťa VR6 se svým Corradem a vyndal anténu a ostatní naladili "stejnou" stanici. Pak následovalo mokré představení audiny, která po ostrém příjezdu pokropila chladící kapalinou parkoviště a majitel se za chvilku jal opravovat, jak to vypadalo, stačila nová sponka a už se zase mohlo jet.

Celkově, kdo nečekal nabitý program a chce si pokecat s podobně zaměřenými lidmi, mohl být spokojen.
Fotky zde.

Autor článku: Chipmen (Petr Váňa)

zobrazit další autorovy články
upravit článek pro tisk

Komentáře k tomuto článku (1):
Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 

 

© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.