Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 06:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 To divný na podlaze... 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Hm, zatím to natřu základovkou a seženu něco jako tu ipu.. :)

Ale pak je ještě jeden problém, při 2250rpm začně šíleně rezonovat cosi vzadu vlevo v kabině :shock: Ale hrozný zvuk... :twisted: A nejsem s to přijít na to, co to dělá. Nejdřív jsem myslel že je to to plato, ale to jsem již vyloučil. Je to jakoby v tom prostoru C sloupek - zadní okno - boční okno. Netušíte někdo co by to mohlo být? Já jsem z toho už fakt zralý na Jedličkův ústav :roll:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.11.07, 13:10
Profil
Příspěvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Jesi tam pan adamovsky neprilepil svareckou kousek plechu ... kdo vi co s tim delal :?

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


3.11.07, 13:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ono tohle dela vlastne uz od zacatku co ho mame, jen mi to driv nejak moc nestvalo.. Ale v posledni dobe jsem pri jizde vzteky bez sebe a bezradne tam vzadu hopsam v neuspesne snaze na to prijit .. :twisted:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.11.07, 13:13
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Me takhle neco rachotilo u A sloupku, jak se to vyvarilo a dal sem novy blatniky tak OK :) Ale co to bylo nevim :(

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


3.11.07, 13:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Drak píše:
Jo ty myslíš tu atrapu odhlučnění, to už asi neseženeš, zkusil bych tam místo toho ustřihnout kus silnýho filcu.


Filc bych tam nedával ten by mohl v sobě držet vodu

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.11.07, 13:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
jestli by to mnělo aj odhlučŇovat tak na podlahu nalepit ipu tu pořádně rozfajrovat na nu přilepit odbyčejněj hlavně duchej koberec ale aby byl po krajách tak o 3cáky menčí a na ten píchnout ještě jeden plát ípi a a hlavně si pohrát zkrajama at se do toho koberce nedostane vlhkost a myslím že by to mohlo tu podlahu jak chránit před korozí tak aj zabraŇovat hlučnosti....

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


3.11.07, 14:29
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Šemik píše:

Ale pak je ještě jeden problém, při 2250rpm začně šíleně rezonovat cosi vzadu vlevo v kabině :shock: Ale hrozný zvuk... :twisted: A nejsem s to přijít na to, co to dělá. Nejdřív jsem myslel že je to to plato, ale to jsem již vyloučil. Je to jakoby v tom prostoru C sloupek - zadní okno - boční okno. Netušíte někdo co by to mohlo být? Já jsem z toho už fakt zralý na Jedličkův ústav :roll:


Netušíte někdo... :?:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.11.07, 20:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Šemik píše:
Šemik píše:

Ale pak je ještě jeden problém, při 2250rpm začně šíleně rezonovat cosi vzadu vlevo v kabině :shock: Ale hrozný zvuk... :twisted: A nejsem s to přijít na to, co to dělá. Nejdřív jsem myslel že je to to plato, ale to jsem již vyloučil. Je to jakoby v tom prostoru C sloupek - zadní okno - boční okno. Netušíte někdo co by to mohlo být? Já jsem z toho už fakt zralý na Jedličkův ústav :roll:


Netušíte někdo... :?:


Na ústav se vyprdni a vzadu jak jsou na bokách pověšený nárazníky na těch kozičkách tak je kousek odtáhni od karoserie a zkus to

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.11.07, 20:57
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Zkusim dik :)

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.11.07, 20:57
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak jsem ráno zkusil ty držáky nárazníku, jeden šroub byl celkem povolený :shock: :oops:

Zatím jsme s Rapidem jen přejeli město takže žádná velká zkouška, ale zatím to nerámusilo :D :D :D Snad to tomu vydrží i když se to pořádně ohřeje :D

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


4.11.07, 10:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.07, 16:19
Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
Když tady byla řeč o té vlhkosti u podlahy, tak mě napadlo že bych pod koberec nahazel takove ty sáčky s kuličkama co bývají v krabicích od bot, nebo v balení u počítačových komponent- jsou to pohlcovače vlhkosti myslim. Mám možnost si jich sehnat docela hodně. Když se tam dostane někudy dost vody tak to nepomuže, ale nějaké drobné prosáknutí by to mohlo pohltit. Je to blbost? Nebo to má smysl?

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


4.11.07, 11:25
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Jmenuje se to silikagel, ale do auta to podle mne nemá smysl, protože to není schopno pohltit takové množství vody.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


4.11.07, 11:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
krysolet007 píše:
Když tady byla řeč o té vlhkosti u podlahy, tak mě napadlo že bych pod koberec nahazel takove ty sáčky s kuličkama co bývají v krabicích od bot, nebo v balení u počítačových komponent- jsou to pohlcovače vlhkosti myslim. Mám možnost si jich sehnat docela hodně. Když se tam dostane někudy dost vody tak to nepomuže, ale nějaké drobné prosáknutí by to mohlo pohltit. Je to blbost? Nebo to má smysl?
a nebylo by lepší zajistit, aby se tam voda prostě nedostala ? to přece jde, až na zvláštní případy jako rozlité pivo apod


4.11.07, 14:08
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak bohužel, zase to rezonuje :(
Jak se to ohřeje po studené noci jeto zase trrrrrr...

Sundal jsem levý zadní tapec a jedouc přes město strkal jsem tam hlavu abych na to přišel - bohužel. Bowden na kapotu to není, ten je potichu. Bohužel už tam není nic jiného co by mohlo o něco rezonovat :( Obávám se že to dělá samotný blatník :shock: :( :evil: Když jsem na něj přilepil ucho (a to doslova, ten vosk ještě lepil) bylo to dost slyšet z něho.. A když se na něj zatlačí tak se ten zvuk změni :(

Ach jo, co s tim :( :?:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


4.11.07, 14:10
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Co s tim? prosim prosim.... Tohle se fakt nedá :cry: :cry: :cry: Montazni penu bych daval nerad, to je prasarna. I kdyz by mozna pomohla.. :( :(

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


4.11.07, 19:12
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.015s | 11 Queries | GZIP : Off ]