| Autor |
Zpráva |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Hm, zatím to natřu základovkou a seženu něco jako tu ipu..
Ale pak je ještě jeden problém, při 2250rpm začně šíleně rezonovat cosi vzadu vlevo v kabině  Ale hrozný zvuk...  A nejsem s to přijít na to, co to dělá. Nejdřív jsem myslel že je to to plato, ale to jsem již vyloučil. Je to jakoby v tom prostoru C sloupek - zadní okno - boční okno. Netušíte někdo co by to mohlo být? Já jsem z toho už fakt zralý na Jedličkův ústav 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 3.11.07, 13:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Jesi tam pan adamovsky neprilepil svareckou kousek plechu ... kdo vi co s tim delal 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 3.11.07, 13:11 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Ono tohle dela vlastne uz od zacatku co ho mame, jen mi to driv nejak moc nestvalo.. Ale v posledni dobe jsem pri jizde vzteky bez sebe a bezradne tam vzadu hopsam v neuspesne snaze na to prijit .. 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 3.11.07, 13:13 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Me takhle neco rachotilo u A sloupku, jak se to vyvarilo a dal sem novy blatniky tak OK  Ale co to bylo nevim 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 3.11.07, 13:19 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Drak píše: Jo ty myslíš tu atrapu odhlučnění, to už asi neseženeš, zkusil bych tam místo toho ustřihnout kus silnýho filcu.
Filc bych tam nedával ten by mohl v sobě držet vodu
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 3.11.07, 13:37 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
jestli by to mnělo aj odhlučŇovat tak na podlahu nalepit ipu tu pořádně rozfajrovat na nu přilepit odbyčejněj hlavně duchej koberec ale aby byl po krajách tak o 3cáky menčí a na ten píchnout ještě jeden plát ípi a a hlavně si pohrát zkrajama at se do toho koberce nedostane vlhkost a myslím že by to mohlo tu podlahu jak chránit před korozí tak aj zabraŇovat hlučnosti....
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 3.11.07, 14:29 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Šemik píše: Ale pak je ještě jeden problém, při 2250rpm začně šíleně rezonovat cosi vzadu vlevo v kabině  Ale hrozný zvuk...  A nejsem s to přijít na to, co to dělá. Nejdřív jsem myslel že je to to plato, ale to jsem již vyloučil. Je to jakoby v tom prostoru C sloupek - zadní okno - boční okno. Netušíte někdo co by to mohlo být? Já jsem z toho už fakt zralý na Jedličkův ústav 
Netušíte někdo... 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 3.11.07, 20:32 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Šemik píše: Šemik píše: Ale pak je ještě jeden problém, při 2250rpm začně šíleně rezonovat cosi vzadu vlevo v kabině  Ale hrozný zvuk...  A nejsem s to přijít na to, co to dělá. Nejdřív jsem myslel že je to to plato, ale to jsem již vyloučil. Je to jakoby v tom prostoru C sloupek - zadní okno - boční okno. Netušíte někdo co by to mohlo být? Já jsem z toho už fakt zralý na Jedličkův ústav  Netušíte někdo... 
Na ústav se vyprdni a vzadu jak jsou na bokách pověšený nárazníky na těch kozičkách tak je kousek odtáhni od karoserie a zkus to
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 3.11.07, 20:57 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Zkusim dik 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 3.11.07, 20:57 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.11.07, 10:20 |
|
 |
|
krysolet007
Registrován: 23.7.07, 16:19 Příspěvky: 597 Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
|
Když tady byla řeč o té vlhkosti u podlahy, tak mě napadlo že bych pod koberec nahazel takove ty sáčky s kuličkama co bývají v krabicích od bot, nebo v balení u počítačových komponent- jsou to pohlcovače vlhkosti myslim. Mám možnost si jich sehnat docela hodně. Když se tam dostane někudy dost vody tak to nepomuže, ale nějaké drobné prosáknutí by to mohlo pohltit. Je to blbost? Nebo to má smysl?
_________________ Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302
|
| 4.11.07, 11:25 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Jmenuje se to silikagel, ale do auta to podle mne nemá smysl, protože to není schopno pohltit takové množství vody.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 4.11.07, 11:34 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
krysolet007 píše: Když tady byla řeč o té vlhkosti u podlahy, tak mě napadlo že bych pod koberec nahazel takove ty sáčky s kuličkama co bývají v krabicích od bot, nebo v balení u počítačových komponent- jsou to pohlcovače vlhkosti myslim. Mám možnost si jich sehnat docela hodně. Když se tam dostane někudy dost vody tak to nepomuže, ale nějaké drobné prosáknutí by to mohlo pohltit. Je to blbost? Nebo to má smysl? a nebylo by lepší zajistit, aby se tam voda prostě nedostala ? to přece jde, až na zvláštní případy jako rozlité pivo apod
|
| 4.11.07, 14:08 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Tak bohužel, zase to rezonuje
Jak se to ohřeje po studené noci jeto zase trrrrrr...
Sundal jsem levý zadní tapec a jedouc přes město strkal jsem tam hlavu abych na to přišel - bohužel. Bowden na kapotu to není, ten je potichu. Bohužel už tam není nic jiného co by mohlo o něco rezonovat  Obávám se že to dělá samotný blatník  Když jsem na něj přilepil ucho (a to doslova, ten vosk ještě lepil) bylo to dost slyšet z něho.. A když se na něj zatlačí tak se ten zvuk změni
Ach jo, co s tim 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.11.07, 14:10 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.11.07, 19:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|