| Autor |
Zpráva |
|
p20k
Registrován: 2.9.07, 12:57 Příspěvky: 288 Bydliště: Pardubický kraj
|
 Zahřátí sytiče Favorit
Můžu se zeptat jak dlouho trvá ohřátí sytiče než se vypne u Favorita?
|
| 6.10.07, 11:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: Zahřátí sytiče Favorit
p20k píše: Můžu se zeptat jak dlouho trvá ohřátí sytiče než se vypne u Favorita? než se ti zahřeje voda v chladící soustavě a jestli se ti to dlouho zahřívá tak mámš v čudu termostat..
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 6.10.07, 12:52 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
záleží co máš za fávo, pokud je to dobře nastavený tak nastartuješ, po chvilce brnkneš do plynu a otáčky by měli spadnout někde na 1000 - 1500 no a pak když jedeš tak během cca 5ti minut by to mělo jít dolu.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 6.10.07, 13:01 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
já bych spíš řekl dvě tři minutky, dej cihlu na pedál plynu sdělej víko filtru a zapni klíček max do pěti minut musí stát, přivéra je v první fázi ohřívána odporovým drátem namotaným na tom bimetslu miloš
|
| 6.10.07, 18:25 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Zahřátí sytiče Favorit
p20k píše: Můžu se zeptat jak dlouho trvá ohřátí sytiče než se vypne u Favorita?
kým vypne sytič zvýšené otáčky tak do 3 min, ale kým sa teleso pootočí na doraz to trva tak 7-10min... mám to odskúšané, pretože na tom telese mám mikrospínač ktorý rozopne kontrolku až keď sa ten mechanizmus úplne otvorí...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 6.10.07, 19:54 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Tak záleží v prvé řadě na tom,jaká je venkovní teplota venku.Čím je větší kláda,tím pomaleji spadává.A tím to drží větší otáčky.V těchto dnech tak po jedný dvou minutách to spadne na 1000 a asi po dalších 30 vteřinách na volnoběh.Kdyby spadl dřív,chcípne to jak podchlazenej minibike.Jde v podstatě o to jak si to upravíš a seřídíš...Ale pokud tomu nerozumíš nevysvětlim ti to...Je to na dlouho.Jestli tu někdo má nastavenej sytič cca na 8,deset minut...Má asi vír v nádrži. 
|
| 6.10.07, 22:47 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
patrik-hp píše: Tak záleží v prvé řadě na tom,jaká je venkovní teplota venku.Čím je větší kláda,tím pomaleji spadává.A tím to drží větší otáčky.V těchto dnech tak po jedný dvou minutách to spadne na 1000 a asi po dalších 30 vteřinách na volnoběh.Kdyby spadl dřív,chcípne to jak podchlazenej minibike.Jde v podstatě o to jak si to upravíš a seřídíš...Ale pokud tomu nerozumíš nevysvětlim ti to...Je to na dlouho.Jestli tu někdo má nastavenej sytič cca na 8,deset minut...Má asi vír v nádrži. 
tak neviem, benzín spotrea 7,4, LPG teraz pod 9l sitič mi otáčky vypne po cca 3 min za tepla a za 4-5 keď je zima, ale kontrolka mi zhasne po 6 - 10min... písal som ako to mám zapojené...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 6.10.07, 22:57 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
michalkatka píše: patrik-hp píše: Tak záleží v prvé řadě na tom,jaká je venkovní teplota venku.Čím je větší kláda,tím pomaleji spadává.A tím to drží větší otáčky.V těchto dnech tak po jedný dvou minutách to spadne na 1000 a asi po dalších 30 vteřinách na volnoběh.Kdyby spadl dřív,chcípne to jak podchlazenej minibike.Jde v podstatě o to jak si to upravíš a seřídíš...Ale pokud tomu nerozumíš nevysvětlim ti to...Je to na dlouho.Jestli tu někdo má nastavenej sytič cca na 8,deset minut...Má asi vír v nádrži.  tak neviem, benzín spotrea 7,4, LPG teraz pod 9l sitič mi otáčky vypne po cca 3 min za tepla a za 4-5 keď je zima, ale kontrolka mi zhasne po 6 - 10min... písal som ako to mám zapojené...
ale jó...Já dávám příklad pro ostatní...Páč to někomu vypne opravdu až za těch 10 minut... 
|
| 6.10.07, 23:00 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
patrik-hp píše: ale jó...Já dávám příklad pro ostatní...Páč to někomu vypne opravdu až za těch 10 minut... 
dosť dlho som prichádzal ako to všetko fungue a teraz už môžem povedať že nastavím a poradím hocikomu.... je to v nastavení..
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 6.10.07, 23:04 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
michalkatka píše: patrik-hp píše: ale jó...Já dávám příklad pro ostatní...Páč to někomu vypne opravdu až za těch 10 minut...  dosť dlho som prichádzal ako to všetko fungue a teraz už môžem povedať že nastavím a poradím hocikomu.... je to v nastavení..
I já...Každej kdo chce aby to fungovalo se s tim láme,a buď to pochopí,nebo navštíví servis....Ale každej musí jednou na emise a tam nějakej naspadávající sytič netoletrujou....Tak že pohoda jazz 
|
| 6.10.07, 23:09 |
|
 |
|
samik
Registrován: 24.9.06, 12:20 Příspěvky: 25
|
Kuccí a kdybych nechtel aby se mi sytic ovladal pres vodu muzu to predelat na mamnualni ovladani...??? Nebude to delat nejaky problemy...???
|
| 10.10.07, 16:02 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
samik píše: Kuccí a kdybych nechtel aby se mi sytic ovladal pres vodu muzu to predelat na mamnualni ovladani...??? Nebude to delat nejaky problemy...???
Na rucni ovladani sytice se prodava v mototechne cela pridavna sada. Problem v tom zadny neni.
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 10.10.07, 16:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|