Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Zahřátí sytiče Favorit 
Autor Zpráva

Registrován: 2.9.07, 12:57
Příspěvky: 288
Bydliště: Pardubický kraj
Příspěvek Zahřátí sytiče Favorit
Můžu se zeptat jak dlouho trvá ohřátí sytiče než se vypne u Favorita?


6.10.07, 11:55
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek Re: Zahřátí sytiče Favorit
p20k píše:
Můžu se zeptat jak dlouho trvá ohřátí sytiče než se vypne u Favorita?
než se ti zahřeje voda v chladící soustavě a jestli se ti to dlouho zahřívá tak mámš v čudu termostat..

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


6.10.07, 12:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
záleží co máš za fávo, pokud je to dobře nastavený tak nastartuješ, po chvilce brnkneš do plynu a otáčky by měli spadnout někde na 1000 - 1500 no a pak když jedeš tak během cca 5ti minut by to mělo jít dolu.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


6.10.07, 13:01
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
já bych spíš řekl dvě tři minutky, dej cihlu na pedál plynu sdělej víko filtru a zapni klíček max do pěti minut musí stát, přivéra je v první fázi ohřívána odporovým drátem namotaným na tom bimetslu miloš


6.10.07, 18:25
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Zahřátí sytiče Favorit
p20k píše:
Můžu se zeptat jak dlouho trvá ohřátí sytiče než se vypne u Favorita?


kým vypne sytič zvýšené otáčky tak do 3 min, ale kým sa teleso pootočí na doraz to trva tak 7-10min... mám to odskúšané, pretože na tom telese mám mikrospínač ktorý rozopne kontrolku až keď sa ten mechanizmus úplne otvorí...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


6.10.07, 19:54
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Tak záleží v prvé řadě na tom,jaká je venkovní teplota venku.Čím je větší kláda,tím pomaleji spadává.A tím to drží větší otáčky.V těchto dnech tak po jedný dvou minutách to spadne na 1000 a asi po dalších 30 vteřinách na volnoběh.Kdyby spadl dřív,chcípne to jak podchlazenej minibike.Jde v podstatě o to jak si to upravíš a seřídíš...Ale pokud tomu nerozumíš nevysvětlim ti to...Je to na dlouho.Jestli tu někdo má nastavenej sytič cca na 8,deset minut...Má asi vír v nádrži. :wink:


6.10.07, 22:47
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
patrik-hp píše:
Tak záleží v prvé řadě na tom,jaká je venkovní teplota venku.Čím je větší kláda,tím pomaleji spadává.A tím to drží větší otáčky.V těchto dnech tak po jedný dvou minutách to spadne na 1000 a asi po dalších 30 vteřinách na volnoběh.Kdyby spadl dřív,chcípne to jak podchlazenej minibike.Jde v podstatě o to jak si to upravíš a seřídíš...Ale pokud tomu nerozumíš nevysvětlim ti to...Je to na dlouho.Jestli tu někdo má nastavenej sytič cca na 8,deset minut...Má asi vír v nádrži. :wink:


tak neviem, benzín spotrea 7,4, LPG teraz pod 9l sitič mi otáčky vypne po cca 3 min za tepla a za 4-5 keď je zima, ale kontrolka mi zhasne po 6 - 10min... písal som ako to mám zapojené...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


6.10.07, 22:57
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
michalkatka píše:
patrik-hp píše:
Tak záleží v prvé řadě na tom,jaká je venkovní teplota venku.Čím je větší kláda,tím pomaleji spadává.A tím to drží větší otáčky.V těchto dnech tak po jedný dvou minutách to spadne na 1000 a asi po dalších 30 vteřinách na volnoběh.Kdyby spadl dřív,chcípne to jak podchlazenej minibike.Jde v podstatě o to jak si to upravíš a seřídíš...Ale pokud tomu nerozumíš nevysvětlim ti to...Je to na dlouho.Jestli tu někdo má nastavenej sytič cca na 8,deset minut...Má asi vír v nádrži. :wink:


tak neviem, benzín spotrea 7,4, LPG teraz pod 9l sitič mi otáčky vypne po cca 3 min za tepla a za 4-5 keď je zima, ale kontrolka mi zhasne po 6 - 10min... písal som ako to mám zapojené...


ale jó...Já dávám příklad pro ostatní...Páč to někomu vypne opravdu až za těch 10 minut... :wink:


6.10.07, 23:00
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
patrik-hp píše:
ale jó...Já dávám příklad pro ostatní...Páč to někomu vypne opravdu až za těch 10 minut... :wink:


dosť dlho som prichádzal ako to všetko fungue a teraz už môžem povedať že nastavím a poradím hocikomu.... je to v nastavení..

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


6.10.07, 23:04
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
michalkatka píše:
patrik-hp píše:
ale jó...Já dávám příklad pro ostatní...Páč to někomu vypne opravdu až za těch 10 minut... :wink:


dosť dlho som prichádzal ako to všetko fungue a teraz už môžem povedať že nastavím a poradím hocikomu.... je to v nastavení..


I já...Každej kdo chce aby to fungovalo se s tim láme,a buď to pochopí,nebo navštíví servis....Ale každej musí jednou na emise a tam nějakej naspadávající sytič netoletrujou....Tak že pohoda jazz :wink:


6.10.07, 23:09
Profil

Registrován: 24.9.06, 12:20
Příspěvky: 25
Příspěvek 
Kuccí a kdybych nechtel aby se mi sytic ovladal pres vodu muzu to predelat na mamnualni ovladani...??? Nebude to delat nejaky problemy...???


10.10.07, 16:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
samik píše:
Kuccí a kdybych nechtel aby se mi sytic ovladal pres vodu muzu to predelat na mamnualni ovladani...??? Nebude to delat nejaky problemy...???


Na rucni ovladani sytice se prodava v mototechne cela pridavna sada. Problem v tom zadny neni.

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


10.10.07, 16:15
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 11 Queries | GZIP : Off ]