Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 úprava kapoty - forman 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Heh....fakt že jo - jeden kámoš každé auto které si kdy koupil (už 3 za sebou) pokaždé první věc co udělal tak byla ta že vzal pilku na železo a uříznul řadící páku. Nikdy jsem to nechápal ale teď je mi to jasné :D


25.9.07, 21:50
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 29.7.07, 08:56
Příspěvky: 250
Příspěvek 
ale ne abys jí šlehnul u podlahy!!!!! stačí se sedačkama!!! :wink:


25.9.07, 21:53
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
cyz píše:
Vít Široký píše:
mě kdyby baba vlezla na kapotu, tak se dočká sexu jedině v poloze heverem do hlave


Tak když je to anorektická modelka tak se nic nestane, ale anorektická modelka o škodovkáře zase nezavadí :D
taky bych nezavadil o anorektickou modelku, nelíbí se mě to, byla by dobrá akorát kvůli nízký hmotonosti, u těch našich slabých popelnic je při jízdě znát každý kilo váhy :)


25.9.07, 22:00
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Kalista píše:
ááááááááááááááááááááááááá páán je gurmán tak sado maso joo??? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :twisted: :twisted:
o tohle tady nejde, ale pán musí mít auto v co nejlepším stavu, vzpomeń si jak jsem vymrzoval, když jsi mi prodával ty výplně :) ale nakonec jsou super a jsem rád, že jsi je měl, až seženeš další takhle exkluzivní zboží, dej vědět, dohodneme se


25.9.07, 22:02
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
to už nebude tak lehký jsem je chtěl vyhodit ale říkam nechám je když už mám doma tolik bordela tak tohle uz neuškodí :wink: samo sebou musí být auto v exkluzivním stavu ale jak jde o sex tak nikdo nehledí aspoň většina ja už jsem si to zažil tolikrát :roll: :twisted: :lol:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


25.9.07, 22:14
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
Tak když je to anorektická modelka tak se nic nestane, ale anorektická modelka o škodovkáře zase nezavadí :D[/quote]

anorekticaka modelka ti poskrabe haubnu kostma :roll:

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


26.9.07, 12:42
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
kachnis píše:
Tak když je to anorektická modelka tak se nic nestane, ale anorektická modelka o škodovkáře zase nezavadí :D


anorekticaka modelka ti poskrabe haubnu kostma :roll:[/quote]

Taky možnost....je fakt že by to bylo asi něco podobného jako mlátit do té kapoty kladivem :D


26.9.07, 12:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
cyz píše:
Matthes píše:
cyz píše:
Tak kupovat si transita to ne :D no fakt že při kdybych tam navařil nějaké výztuhy mohla by při havárce kapota vletět dovnitř...asi se na to vykašlu :(



Transit je dobry auto, nejlip 2,4TDDCi nebo jak tomu ted rikaj, 125koni, rychlejsi nez forman :P Vetsi, vic uveze ... :wink:


No já bych si vzhledem ke svým finančním prostředkům mohl dovolit tak maximálně "dvanáctsettrojku" :D

neřikej dvakrát, mám jednu krásnou :D, vyvařenou, motor 30tkm po GO, no akorát brzdí jen jedno přední kolo, ale když to prošlápneš tak možná obě, jo a má hustej laďák :D
foto zde :D
Obrázek

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


26.9.07, 14:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Ondras83 píše:
cyz píše:
Matthes píše:
cyz píše:
Tak kupovat si transita to ne :D no fakt že při kdybych tam navařil nějaké výztuhy mohla by při havárce kapota vletět dovnitř...asi se na to vykašlu :(



Transit je dobry auto, nejlip 2,4TDDCi nebo jak tomu ted rikaj, 125koni, rychlejsi nez forman :P Vetsi, vic uveze ... :wink:


No já bych si vzhledem ke svým finančním prostředkům mohl dovolit tak maximálně "dvanáctsettrojku" :D

neřikej dvakrát, mám jednu krásnou :D, vyvařenou, motor 30tkm po GO, no akorát brzdí jen jedno přední kolo, ale když to prošlápneš tak možná obě, jo a má hustej laďák :D
foto zde :D
Obrázek


Ale je bez papírů....nebo jsou jenom značky v depozitu?


26.9.07, 14:53
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Vít Široký píše:
mě kdyby baba vlezla na kapotu, tak se dočká sexu jedině v poloze heverem do hlave


Jo to si kazdej musi hned na zatku ty priotrity vyrikat. na prvnim miste auto a pak az nejaky dobrodruzstvi a spojovat dobrodruzstvi s realizaci na aute to vazne dohromady nejde.

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


26.9.07, 15:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
A pokud jde o tu dvanacetrojku tak vim o jedne - je to valnik a je k ni dokonce i cervena plachta - bylo by to dokonale intymco :twisted: Technickou sem na ni delal ted o prazdninach :wink:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


26.9.07, 15:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
DRYVER píše:
A pokud jde o tu dvanacetrojku tak vim o jedne - je to valnik a je k ni dokonce i cervena plachta - bylo by to dokonale intymco :twisted: Technickou sem na ni delal ted o prazdninach :wink:


Dej pokoj...pod plachtou na plechové korbě? To už je snad lepší "na blbečka" (v keři) :D


28.9.07, 19:05
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
cyz píše:
DRYVER píše:
A pokud jde o tu dvanacetrojku tak vim o jedne - je to valnik a je k ni dokonce i cervena plachta - bylo by to dokonale intymco :twisted: Technickou sem na ni delal ted o prazdninach :wink:


Dej pokoj...pod plachtou na plechové korbě? To už je snad lepší "na blbečka" (v keři) :D

Dal bys dozadu madracky nebo koupil nafukovaci madracku co je k vode a je po probemu. Korbu bys mohl natrit novou barvou a razem by z toho bylo DE LUXE :lol: :lol:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


28.9.07, 20:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.07, 00:34
Příspěvky: 478
Bydliště: hodonínsko,zarazice
Příspěvek 
DRYVER píše:
A pokud jde o tu dvanacetrojku tak vim o jedne - je to valnik a je k ni dokonce i cervena plachta - bylo by to dokonale intymco :twisted: Technickou sem na ni delal ted o prazdninach :wink:
a kolik za ni chceš :lol:

_________________
ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450


28.9.07, 20:53
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
jindra píše:
DRYVER píše:
A pokud jde o tu dvanacetrojku tak vim o jedne - je to valnik a je k ni dokonce i cervena plachta - bylo by to dokonale intymco :twisted: Technickou sem na ni delal ted o prazdninach :wink:
a kolik za ni chceš :lol:


Ale ze by tady byl nejaky dalsi romatik????? :lol: :lol: No moje neni, je strycova a ten ju celorocne vyuziva k tomu aby mu blokovala parkovaci misto. Mam se poptat nebo to je vtip?

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


28.9.07, 21:51
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.029s | 11 Queries | GZIP : Off ]