| Autor |
Zpráva |
|
trady
Registrován: 2.10.08, 09:49 Příspěvky: 3491 Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
|
Cauky... tak se zase po dlouhe dobe ozyvam.
Kemp vypada vpoho, i v okoli se da kam zajet. Tak uvidim jak to bude financne vychazet. Topim se drbatko v dluzich a na opravy jenz je potreba udelat nevychazi finance. Tak snad to vyjde 
|
| 29.3.10, 00:23 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Já teď koukám na ten kemp...
V části jedné z lagun je vyhrazený prostor pro milovníky naturismu
To tam budou nudisiti, OMG! 
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 6.4.10, 15:32 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
jakmile nám to čas umožní uděláme s darklordem pruzkum bojem, jen ted je toho až po ...
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 6.4.10, 15:57 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
uz mam na patek nahlasenou dovolenou 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 6.4.10, 23:04 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
Jim byl dneska v kempu.
Majitel by nam vyhradil bokem takovou "zahradku" vedle kempu.
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@x=1380606 ... 46328@z=17
Myslim ze to je OK, sice od vody, ale budem tam mit klidek. 
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 15.4.10, 19:30 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Já myslím že to bude Ok.
|
| 15.4.10, 19:32 |
|
 |
|
bany.xf.cz
Registrován: 21.6.06, 20:20 Příspěvky: 2084 Bydliště: Lovosicko
|
Taky si myslim. Sice tam neni moc možností, kam se schovat před slunkem, ale je to dobrý.
_________________ http://fb.com/BJpolepy
|
| 15.4.10, 19:34 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
No to je fakt.
|
| 15.4.10, 19:35 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
zahrádka má 100m délkux50-100 šířky
Není tam eletrika!
přes cestu je malé soc 3+3wc, pitná tekoucí voda, cca 150m je hospoda pivo-černá hora a velké soc zázemí+letní kino
dále cca 500m je obchod a pizza, v areálu samotném se nachází přes 10 hospůdek a ruzných gastrozařizení
pán by nám posekal před příjezdem plochu, dá nám k disp velké odpadkáče, ohěn možný, cena by byla o něco nižší než na ofic str- http://www.taboristemusov.cz/cenik.html
3 fotky za dnešního deště- http://img40.imageshack.us/gal.php?g=15042010262.jpg
dotazy sem, ale asi brzo usnu 
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 15.4.10, 19:36 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
No vidíte to, tam bych to měl o cca 3 km míň, než jsem jel do Semína. 
|
| 15.4.10, 19:38 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
Jim píše: Není tam eletrika!
ježiš to je hrozný
k sudu s pípou nepotřebujem kopresor, stačí pumpička...
a vůbec, na lahváče si nepotřebuju svítit 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 15.4.10, 19:38 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Hlavně to pivo a oheň 
|
| 15.4.10, 19:39 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
tak ty sociálky taky nejsou k zahození, aspoň si nebudem ochcávat liťáky, ale elektriku sme nepotřebovali
něco na oheň by bodlo  něco k pivu 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 15.4.10, 19:40 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
jen dřevo se bude muset dovýzt, nebo uloupit z většího okolí
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 15.4.10, 19:42 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
Jim píše: jen dřevo se bude muset dovýzt, nebo uloupit z většího okolí
uloupit 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 15.4.10, 19:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|