Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 10:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 98  Další
 TW sraz 2010 

samolepky budou lepicí
Anketa končí za 20.7.10, 15:26
z venku 40%  40%  [ 8 ]
ze vnitř 60%  60%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 20

 TW sraz 2010 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 2.10.08, 09:49
Příspěvky: 3491
Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
Příspěvek 
Cauky... tak se zase po dlouhe dobe ozyvam.
Kemp vypada vpoho, i v okoli se da kam zajet. Tak uvidim jak to bude financne vychazet. Topim se drbatko v dluzich a na opravy jenz je potreba udelat nevychazi finance. Tak snad to vyjde ;-)


29.3.10, 00:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Já teď koukám na ten kemp...
V části jedné z lagun je vyhrazený prostor pro milovníky naturismu

To tam budou nudisiti, OMG! :D

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


6.4.10, 15:32
Profil ICQ
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.08, 21:42
Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
jakmile nám to čas umožní uděláme s darklordem pruzkum bojem, jen ted je toho až po ...

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


6.4.10, 15:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
uz mam na patek nahlasenou dovolenou :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


6.4.10, 23:04
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Jim byl dneska v kempu.

Majitel by nam vyhradil bokem takovou "zahradku" vedle kempu.

http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@x=1380606 ... 46328@z=17

Myslim ze to je OK, sice od vody, ale budem tam mit klidek. ;-)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


15.4.10, 19:30
Profil ICQ YIM

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Já myslím že to bude Ok.


15.4.10, 19:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.06, 20:20
Příspěvky: 2084
Bydliště: Lovosicko
Příspěvek 
Taky si myslim. Sice tam neni moc možností, kam se schovat před slunkem, ale je to dobrý.

_________________
http://fb.com/BJpolepy


15.4.10, 19:34
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
No to je fakt.


15.4.10, 19:35
Profil
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.08, 21:42
Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
zahrádka má 100m délkux50-100 šířky
Není tam eletrika!
přes cestu je malé soc 3+3wc, pitná tekoucí voda, cca 150m je hospoda pivo-černá hora a velké soc zázemí+letní kino
dále cca 500m je obchod a pizza, v areálu samotném se nachází přes 10 hospůdek a ruzných gastrozařizení

pán by nám posekal před příjezdem plochu, dá nám k disp velké odpadkáče, ohěn možný, cena by byla o něco nižší než na ofic str- http://www.taboristemusov.cz/cenik.html

3 fotky za dnešního deště- http://img40.imageshack.us/gal.php?g=15042010262.jpg

dotazy sem, ale asi brzo usnu :lol:

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


15.4.10, 19:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No vidíte to, tam bych to měl o cca 3 km míň, než jsem jel do Semína. :)


15.4.10, 19:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Jim píše:
Není tam eletrika!


ježiš to je hrozný :lol: :lol:

k sudu s pípou nepotřebujem kopresor, stačí pumpička...

a vůbec, na lahváče si nepotřebuju svítit 8)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


15.4.10, 19:38
Profil ICQ

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Hlavně to pivo a oheň :-)


15.4.10, 19:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
tak ty sociálky taky nejsou k zahození, aspoň si nebudem ochcávat liťáky, ale elektriku sme nepotřebovali :)

něco na oheň by bodlo :) něco k pivu 8)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


15.4.10, 19:40
Profil ICQ
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.08, 21:42
Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
jen dřevo se bude muset dovýzt, nebo uloupit z většího okolí

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


15.4.10, 19:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Jim píše:
jen dřevo se bude muset dovýzt, nebo uloupit z většího okolí

uloupit :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


15.4.10, 19:45
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 98  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 12 Queries | GZIP : Off ]