Sharpers - Felicia GLXi - Elvíra
| Autor |
Zpráva |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
tak sem namontoval vzpěru....hned to vypada dospěleji  jinak co se tyče dojmu z auta...parada. tichoučko, pohodlíčko, žadne tupe rany od napravy, v poho vytahne 130 bez jakehokoliv klepani či vibraci. prostě super...jenom si ještě zvyknout na tu spojku
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 17.4.09, 21:52 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
jo ta spojka je něco  nic nic a najednou zabere 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 17.4.09, 21:55 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
já byl zvyklej že zabirala uplně nahoře a hodně zdlouhavě...teď je to uprostřed a na uplně mini useku  taky to dalo rpace než sem se konečně rozjel 
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 17.4.09, 21:57 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
sharpers píše: já byl zvyklej že zabirala uplně nahoře a hodně zdlouhavě...teď je to uprostřed a na uplně mini useku  taky to dalo rpace než sem se konečně rozjel 
vona si sedne a bude zabírat od půlky plynule nahoru...ale taky znám auto, co nic nic a najednou prásk a hrabačky 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 18.4.09, 13:10 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 20.4.09, 07:30 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
mas fajn kola, musi se dobre umyvat, zadne ostre kouty
|
| 20.4.09, 08:01 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
to máš pravdu, umyva se to dobře, taky když sem vybiral kola sem trochu přihližel i na složitost...měl sem nabidku na jedny kola značky BBS, a tam mě pravě odradila ona složitost, mám radši jednoduché
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 20.4.09, 08:15 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
vzhledem k tomu že zřejmě vlastím jedno z nejhnusnějších aut na TW tak sem se rozhod že končím....auto už nebude mazlík jak bylo v plánu, ale stane se z toho spotřebák, korozi neřešim, teď to necham projit technickou a pak ať se to rozpadne  nemam nioho kdo mi s tim helpne a sam sem lopata  hledal sem na netu třeba članky jak bojovat s korozi ale pro uplne blbečky a nenašel ...  takže srat nato
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 29.4.09, 14:44 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Hochu tak něco podobnýho mě napadne tak 3 x tejdně
EDIT: ale to jsou jen chvilkový zkraty 
Naposledy upravil chemer dne 29.4.09, 15:03, celkově upraveno 1
|
| 29.4.09, 14:48 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
sharpers píše: vzhledem k tomu že zřejmě vlastím jedno z nejhnusnějších aut na TW tak sem se rozhod že končím....auto už nebude mazlík jak bylo v plánu, ale stane se z toho spotřebák, korozi neřešim, teď to necham projit technickou a pak ať se to rozpadne  nemam nioho kdo mi s tim helpne a sam sem lopata  hledal sem na netu třeba članky jak bojovat s korozi ale pro uplne blbečky a nenašel ...  takže srat nato
přidávám se k tobe, nezaložíme nějakej klub? 
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 29.4.09, 15:02 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
pjdefort píše: sharpers píše: vzhledem k tomu že zřejmě vlastím jedno z nejhnusnějších aut na TW tak sem se rozhod že končím....auto už nebude mazlík jak bylo v plánu, ale stane se z toho spotřebák, korozi neřešim, teď to necham projit technickou a pak ať se to rozpadne  nemam nioho kdo mi s tim helpne a sam sem lopata  hledal sem na netu třeba članky jak bojovat s korozi ale pro uplne blbečky a nenašel ...  takže srat nato přidávám se k tobe, nezaložíme nějakej klub? 
podivej se na tve auto a na moje 
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 29.4.09, 15:04 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
sharpers píše: podivej se na tve auto a na moje 
moje garáž, fotky na straně 14...ještě něco ?  za tvý auto bych byl rád 
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 29.4.09, 15:33 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
pjdefort píše: sharpers píše: podivej se na tve auto a na moje  moje garáž, fotky na straně 14...ještě něco ?  za tvý auto bych byl rád 
já to mám ještě horší jen to není vidět....ten chuj co to měl předemnou to přetřel barvou, ale ono to vesele kvete i pod ní, všude sám puchýř, do prahů strčíš dlaň, zadní lemy vyvařované pouze kusem plechu, mechanik mi řekl že na 95% bylo to auto utopene, a tak bych moh pokračovat dál
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 29.4.09, 15:36 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
sharpers píše: pjdefort píše: sharpers píše: podivej se na tve auto a na moje  moje garáž, fotky na straně 14...ještě něco ?  za tvý auto bych byl rád  já to mám ještě horší jen to není vidět....ten chuj co to měl předemnou to přetřel barvou, ale ono to vesele kvete i pod ní, všude sám puchýř, do prahů strčíš dlaň, zadní lemy vyvařované pouze kusem plechu, mechanik mi řekl že na 95% bylo to auto utopene, a tak bych moh pokračovat dál
pozite pokial to nieje ako nas pickup...
Trocha hrdze, vystriekat dutiny a bude fajn. Slnko svieti kazdy den, tak preco sa neusmievat
Moj forman bol rovnako hrdzavy na blatnikoch, lemoch a este vystuha podlahy. Zvysok zdravy, zo zvarackou su to prkotiny. Sprav si vylet do Senca a cez vikend vyvarime 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 29.4.09, 15:49 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
prostě mě asi sere to že sem do toho narval hafo peněz, pořad se v tom vrtam a přitom je to pořad jen kupa šrotu....i když je naprava cela OK, stejně tam sou ty vibrace a nemužu přijit nato co je špatně, ta rez je prostě všude a vubec nevim jak se s tim děla a většinu navodu sem prostě nepochopil....jedine co bych ja dokazal tak po vyplatě koupit nove prahy a lemy a zajet do servisu a´t mi to vyvaří  ale nejradši bych prostě kdybych měl v okoli někde znameho co mi to třeba vyvaří čistě za díly a popř flašku něčeho ostřejšího, pak mi poradí co s tím dál a tak.....jenže to tu nikdo není  Kwiko, tvoje nabidka by byla super , ani mi nevadi ta dalka, mlada by byla rada že jedem na vylet  jenže jedna kapsa prazdna, druha až se ucho utrhne takže stejně banan....ale kdybys něco podobneho nabizel tak v srpnu kdy už budu mit auto splacene, a budu do něj moct dat měsičně okolo 7tis nevahal bych ani minutu....ale prostě teď momentalně nevim jestli to mam ještě zkoušet nebo to nechat jako spotřebak
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 29.4.09, 16:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|