Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 03:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 482 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Další
 Sharpers - Felicia GLXi - Elvíra 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
tak sem namontoval vzpěru....hned to vypada dospěleji :lol: jinak co se tyče dojmu z auta...parada. tichoučko, pohodlíčko, žadne tupe rany od napravy, v poho vytahne 130 bez jakehokoliv klepani či vibraci. prostě super...jenom si ještě zvyknout na tu spojku

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


17.4.09, 21:52
Profil
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
jo ta spojka je něco :D nic nic a najednou zabere :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


17.4.09, 21:55
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
já byl zvyklej že zabirala uplně nahoře a hodně zdlouhavě...teď je to uprostřed a na uplně mini useku :lol: taky to dalo rpace než sem se konečně rozjel :lol:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


17.4.09, 21:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
sharpers píše:
já byl zvyklej že zabirala uplně nahoře a hodně zdlouhavě...teď je to uprostřed a na uplně mini useku :lol: taky to dalo rpace než sem se konečně rozjel :lol:

vona si sedne a bude zabírat od půlky plynule nahoru...ale taky znám auto, co nic nic a najednou prásk a hrabačky :-D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


18.4.09, 13:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
Obrázek

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


20.4.09, 07:30
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
mas fajn kola, musi se dobre umyvat, zadne ostre kouty


20.4.09, 08:01
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
to máš pravdu, umyva se to dobře, taky když sem vybiral kola sem trochu přihližel i na složitost...měl sem nabidku na jedny kola značky BBS, a tam mě pravě odradila ona složitost, mám radši jednoduché

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


20.4.09, 08:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
vzhledem k tomu že zřejmě vlastím jedno z nejhnusnějších aut na TW tak sem se rozhod že končím....auto už nebude mazlík jak bylo v plánu, ale stane se z toho spotřebák, korozi neřešim, teď to necham projit technickou a pak ať se to rozpadne :roll: nemam nioho kdo mi s tim helpne a sam sem lopata :lol: hledal sem na netu třeba članky jak bojovat s korozi ale pro uplne blbečky a nenašel ... :roll: takže srat nato

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


29.4.09, 14:44
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Hochu tak něco podobnýho mě napadne tak 3 x tejdně :lol:
EDIT: ale to jsou jen chvilkový zkraty :)


Naposledy upravil chemer dne 29.4.09, 15:03, celkově upraveno 1



29.4.09, 14:48
Profil

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
sharpers píše:
vzhledem k tomu že zřejmě vlastím jedno z nejhnusnějších aut na TW tak sem se rozhod že končím....auto už nebude mazlík jak bylo v plánu, ale stane se z toho spotřebák, korozi neřešim, teď to necham projit technickou a pak ať se to rozpadne :roll: nemam nioho kdo mi s tim helpne a sam sem lopata :lol: hledal sem na netu třeba članky jak bojovat s korozi ale pro uplne blbečky a nenašel ... :roll: takže srat nato


přidávám se k tobe, nezaložíme nějakej klub? :lol:

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


29.4.09, 15:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
pjdefort píše:
sharpers píše:
vzhledem k tomu že zřejmě vlastím jedno z nejhnusnějších aut na TW tak sem se rozhod že končím....auto už nebude mazlík jak bylo v plánu, ale stane se z toho spotřebák, korozi neřešim, teď to necham projit technickou a pak ať se to rozpadne :roll: nemam nioho kdo mi s tim helpne a sam sem lopata :lol: hledal sem na netu třeba članky jak bojovat s korozi ale pro uplne blbečky a nenašel ... :roll: takže srat nato


přidávám se k tobe, nezaložíme nějakej klub? :lol:



podivej se na tve auto a na moje :roll: :roll:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


29.4.09, 15:04
Profil

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
sharpers píše:
podivej se na tve auto a na moje :roll: :roll:


moje garáž, fotky na straně 14...ještě něco ? :D za tvý auto bych byl rád :-)

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


29.4.09, 15:33
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
pjdefort píše:
sharpers píše:
podivej se na tve auto a na moje :roll: :roll:


moje garáž, fotky na straně 14...ještě něco ? :D za tvý auto bych byl rád :-)



já to mám ještě horší jen to není vidět....ten chuj co to měl předemnou to přetřel barvou, ale ono to vesele kvete i pod ní, všude sám puchýř, do prahů strčíš dlaň, zadní lemy vyvařované pouze kusem plechu, mechanik mi řekl že na 95% bylo to auto utopene, a tak bych moh pokračovat dál

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


29.4.09, 15:36
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
sharpers píše:
pjdefort píše:
sharpers píše:
podivej se na tve auto a na moje :roll: :roll:


moje garáž, fotky na straně 14...ještě něco ? :D za tvý auto bych byl rád :-)



já to mám ještě horší jen to není vidět....ten chuj co to měl předemnou to přetřel barvou, ale ono to vesele kvete i pod ní, všude sám puchýř, do prahů strčíš dlaň, zadní lemy vyvařované pouze kusem plechu, mechanik mi řekl že na 95% bylo to auto utopene, a tak bych moh pokračovat dál


pozite pokial to nieje ako nas pickup...
Trocha hrdze, vystriekat dutiny a bude fajn. Slnko svieti kazdy den, tak preco sa neusmievat :wink:

Moj forman bol rovnako hrdzavy na blatnikoch, lemoch a este vystuha podlahy. Zvysok zdravy, zo zvarackou su to prkotiny. Sprav si vylet do Senca a cez vikend vyvarime :wink:

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


29.4.09, 15:49
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
prostě mě asi sere to že sem do toho narval hafo peněz, pořad se v tom vrtam a přitom je to pořad jen kupa šrotu....i když je naprava cela OK, stejně tam sou ty vibrace a nemužu přijit nato co je špatně, ta rez je prostě všude a vubec nevim jak se s tim děla a většinu navodu sem prostě nepochopil....jedine co bych ja dokazal tak po vyplatě koupit nove prahy a lemy a zajet do servisu a´t mi to vyvaří :lol: ale nejradši bych prostě kdybych měl v okoli někde znameho co mi to třeba vyvaří čistě za díly a popř flašku něčeho ostřejšího, pak mi poradí co s tím dál a tak.....jenže to tu nikdo není :lol: Kwiko, tvoje nabidka by byla super , ani mi nevadi ta dalka, mlada by byla rada že jedem na vylet :lol: jenže jedna kapsa prazdna, druha až se ucho utrhne takže stejně banan....ale kdybys něco podobneho nabizel tak v srpnu kdy už budu mit auto splacene, a budu do něj moct dat měsičně okolo 7tis nevahal bych ani minutu....ale prostě teď momentalně nevim jestli to mam ještě zkoušet nebo to nechat jako spotřebak

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


29.4.09, 16:54
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 482 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.018s | 11 Queries | GZIP : Off ]