ŠKODA techweb [homepage]
Ostatní
11. října 2001

Evidence nakladů na internetu

Ben Car rozšiřuje nabidku služeb na internetu


Firma Ben Car, s.r.o., autorizovaný dealer vozů Škoda na Praze 4, provozuje na svých stránkách www.bencar.cz aplikace poskytující uživatelům řadu výhod a urychlení práce.

V měsíci září zpřístupnila pro návštěvníky stránek www.bencar.cz novou službu nazvanou Evidence nákladů na provoz vozu. Uživatel si zde může vést zcela bezplatně veškerou evidenci o nákladech svého vozu, spotřebou paliva začínaje a výdaji za servis konče. V rámci aplikace může používat i tzv. kalendář, kde si nadefinuje odeslání e-mailu s vlastním textem k určité události vozu, např. STK či objednávku na zimní prohlídku zdarma.

Zajímavostí je i web kamera v servisní hale, která umožňuje nahlédnout do „kuchyně“ firmy. Pokud u Ben Caru využijete servisních služeb, nemusíte zjišťovat, jestli máte vůz již opraven. Dle vašeho přání Vám bude automaticky zaslána zpráva o ukončení zakázky včetně konečné ceny za opravu prostřednictvím SMS a e-mailem. O dokončení opravy  se můžete sami informovat na www.bencar.cz službou Zjišťování stavu zakázky.

Na zaneprázdněné klienty Ben Car také myslí. Mohou si na www.bencar.cz či na e-shop.bencar.cz sami sestavit a objednat vůz podle svých představ, koupit vůz, doplňky a propagační předměty Škoda či si objednat servisní prohlídku přímo z domova nebo kanceláře.
 

Autor článku: Chipmen (Petr Váňa)

zobrazit další autorovy články
upravit článek pro tisk

Komentáře k tomuto článku (9):
 

© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.
Zásady ochrany osobních údajů