ŠKODA techweb [homepage]
Technická data
24. července 2001

Škoda Octavia RS WRC edition

limitovaná série představena


Octavia RS se již v našich autosalonech i na našich silnicích již usadila. K stoletému výročí Motorsportu připravila automobilka speciální verzi právě vozidla Škoda Octavia RS - WRC Edition.

Základem vozu, který bude vyroben pouze v omezené sérii, je Octavia RS. Vůz bude nabízen pouze v jednom barevném schématu, základem je odstín bílá Candy. Na bílém pozadí je pak na bocích a střeše zelený znak Škoda, zadní nárazník má zelený pruh na který navazují již dříve zmíněné boční znaky. Na víku motoru a dveřích jsou emblémy stoletého výročí. Nejlépe je však kouknout se na přiložený obrázek, ten je jistě výmluvnější.

Výbava vychází z výbavy modelu RS a navíc zde je v standartu systém elektronické korekce dráhy automobilu EPS, boční airbagy, xenonové světlomety, 17" kola Spider v bílém provedení s pneu 205/50 R 17. Dále do výbavy patří alarm s hlídáním vnitřního prostoru, climatronic s elektronickou regulací, vyhřívaná přední sedadla, sound systém Symphony s přehrávačem CD.

Mimo výbavy zde naleznete také pár drobností, které dokreslují identitu vozu, jako například symboly V na krytech prahů, originální přívěšek na klíče, na přístrojové desce také najdete číslo vyrobeného vozu, z této omezené série.

Další obrázky najdete ve fotogalerii vozů Octavia.

Autor článku: Chipmen (Petr Váňa)

zobrazit další autorovy články
upravit článek pro tisk

Komentáře k tomuto článku (18):
Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 

 

© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.