ŠKODA techweb [homepage]
Akce
12. března 2001

Goodbye Mělník

další sraz už (ne)bude


Pro začátek chci předznamenat, že tento článek je čistě subjektivní, težko by se totiž asi našel někdo kdo by ho mohl napsat objektivně.

Jak již název jistě naznačil asi všem bude jasné o čem budu psát. Mluvit o tom co znamenal pravidelný Škoda sraz v Mělníce pro škoda scénu je snad zbytečné, koneckonců to vypovídá účast na těchto srazech, kdy poslední rok bylo přes 500 registrovaných účastníků. Prostě sraz byl určitou mekkou škodovkářů. Ten kdo zná ty lidi co po nocích rychle dodělávají tohle a ještě tamto jen aby mohli jet na mělník, ten kdo zažil pocit při spanilé jízdě ten si jistě nedokáže představit, že to již více nebude.
Již před čtvrt rokem jsem náhodou zjistil, že pořadatel tj. Klub Felicia & coupé Praha, zrušil původní objednaný termín v campu. To jsem pouze myslel, že ho přesunuli bud místně, nebo časově. Bohužel ukázalo se, že 36. sraz již nejspíš nebude v mělníce a určitě nebude veřejný. Klub bude pořádat sraz již pouze pro své členy. Zdá se tedy že po posledních "organizačních problémech" došli k špatnému závěru tj. ne že je na čase změnit a posílit organizační tým, ale že jednoduše vyhodí všechny ty... Název jistého klubu mi začína velmi hořknout při vyslovení i pomyšlení. Zdá se že zvítězilo staré zkostnatělé myšlení a propřístě budou srazy jen přehlídkou vyvolených.

Upřímně řečeno nevím jak tohle vysvětlím lidem z Anglie a Polska a Německa, kteří se mě poslední dobou ptají kdy bude opět letošní sraz...

Autor článku: Chipmen (Petr Váňa)

zobrazit další autorovy články
upravit článek pro tisk

Komentáře k tomuto článku (44):
Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 

 

© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.