| Autor |
Zpráva |
|
KrejciBenjamin
Registrován: 18.4.07, 18:48 Příspěvky: 133 Bydliště: Praha
|
 Přídavná dálková světla
když budu chtít namontovat přídavná dálkové světla musím s tím někam chodit kvůli zapsání do TP nebo někam jinam? Nebo můžu namontovat a jezdit. Díky
|
| 27.12.07, 22:48 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Nikam nemusíš, jen si dej pozor na maximální svítivost.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 27.12.07, 22:50 |
|
 |
|
KrejciBenjamin
Registrován: 18.4.07, 18:48 Příspěvky: 133 Bydliště: Praha
|
to znamená přesně co??
|
| 27.12.07, 22:55 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Na všech světlech je napsané číslo a součet čísel na všech světlech nesmí přesáhnout určitou hodnotu, ale nevím kolik přesně. Zkus to pohledat.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 28.12.07, 10:26 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Martin píše: Na všech světlech je napsané číslo a součet čísel na všech světlech nesmí přesáhnout určitou hodnotu, ale nevím kolik přesně. Zkus to pohledat.
to slyším poprve
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 29.12.07, 11:19 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Kristensen píše: Martin píše: Na všech světlech je napsané číslo a součet čísel na všech světlech nesmí přesáhnout určitou hodnotu, ale nevím kolik přesně. Zkus to pohledat. to slyším poprve
Vážně to tak je, doopravdy se o tom ve vyhlášce píše  Ale kdo by to měřil že jo 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 29.12.07, 12:41 |
|
 |
|
maca
Registrován: 16.11.07, 12:13 Příspěvky: 910 Bydliště: Úhonice
|
hlavně je nech seřídit 
|
| 29.12.07, 12:56 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
maca píše: hlavně je nech seřídit 
Jak jako chceš nechávat seřizovat přídavná válková světla??? Postaví to za tmy proti stěně, nakreclí si čáru a je to 
|
| 29.12.07, 13:56 |
|
 |
|
maca
Registrován: 16.11.07, 12:13 Příspěvky: 910 Bydliště: Úhonice
|
fux.dggn píše: maca píše: hlavně je nech seřídit  Jak jako chceš nechávat seřizovat přídavná válková světla??? Postaví to za tmy proti stěně, nakreclí si čáru a je to 
já jenom čekal kdo se chytí,ne vážně já je tenkrát taky šteloval o zed 
|
| 29.12.07, 15:55 |
|
 |
|
Kaliban123
Registrován: 5.8.06, 22:50 Příspěvky: 761 Bydliště: Brno
|
Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 
_________________ Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem
|
| 29.12.07, 21:04 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Kaliban123 píše: Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 
Tim bych se až tak nechlubil 
|
| 29.12.07, 21:25 |
|
 |
|
Kaliban123
Registrován: 5.8.06, 22:50 Příspěvky: 761 Bydliště: Brno
|
fux.dggn píše: Kaliban123 píše: Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit  Tim bych se až tak nechlubil 
Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování
_________________ Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem
|
| 29.12.07, 21:38 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Kaliban123 píše: fux.dggn píše: Kaliban123 píše: Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit  Tim bych se až tak nechlubil  Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování
No já to myslel tak, že bych se nechlubil tim, že sis to vůbec koupil. I když zase 2HOčka od wesemu sice svítěji líp a můžeš je štelovat, ale je to věc vkusu. Ale i tak bych si rači koupil ty malý hranatý budižkničemu bludičky jak sem někde slyšel  a nekupoval bych je s tou maskou.
|
| 29.12.07, 22:33 |
|
 |
|
Kaliban123
Registrován: 5.8.06, 22:50 Příspěvky: 761 Bydliště: Brno
|
fux.dggn píše: Kaliban123 píše: fux.dggn píše: Kaliban123 píše: Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit  Tim bych se až tak nechlubil  Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování No já to myslel tak, že bych se nechlubil tim, že sis to vůbec koupil. I když zase 2HOčka od wesemu sice svítěji líp a můžeš je štelovat, ale je to věc vkusu. Ale i tak bych si rači koupil ty malý hranatý budižkničemu bludičky jak sem někde slyšel  a nekupoval bych je s tou maskou.
No ono bez masky je chceš kam namontovat? Pokud to má vypadat aspon trochu k světu tak maska je v pohodě a koho tím budu stejně oslňovat? Nikoho pokud nebudu hovado a nevypnu to když někdo pojede proti mě
_________________ Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem
|
| 29.12.07, 22:38 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Kaliban123 píše: fux.dggn píše: Kaliban123 píše: fux.dggn píše: Kaliban123 píše: Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit  Tim bych se až tak nechlubil  Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování No já to myslel tak, že bych se nechlubil tim, že sis to vůbec koupil. I když zase 2HOčka od wesemu sice svítěji líp a můžeš je štelovat, ale je to věc vkusu. Ale i tak bych si rači koupil ty malý hranatý budižkničemu bludičky jak sem někde slyšel  a nekupoval bych je s tou maskou. No ono bez masky je chceš kam namontovat? Pokud to má vypadat aspon trochu k světu tak maska je v pohodě a koho tím budu stejně oslňovat? Nikoho pokud nebudu hovado a nevypnu to když někdo pojede proti mě
Řikám, to je na vkusu, oslňovat samozřejmě nikoho nebudeme, ale světlo to moc asi nenadělá, spíš se to ztratí ve světle od hlavních světlometů, ale beztak jen tak rejpu  ...prostě je to na vkuse... 
|
| 29.12.07, 22:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|