Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 Jak vyčistit?? 
Autor Zpráva

Registrován: 8.12.07, 18:13
Příspěvky: 108
Příspěvek Jak vyčistit??
Mám takoví dotázek dá se nějak vyčistit motor???Nemyslím od oleje a mastnoty!!Od takového toho bílého povlaku od soli!!Prostě chci aby se hliník opět lesknul!!!Arvou to nejde a ocelákem se to poškrábe a jemným smirglem ,nechci na tom nechat ruce!!!Díky za odpověd!!


8.12.07, 18:21
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
ja som to raz robil s WD40, ale po nastartovani to bol riadny dym. Inak ok.

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


8.12.07, 18:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
a na prelestenie hrubsia ocelova vlna. :mrgreen:

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


8.12.07, 18:26
Profil

Registrován: 8.12.07, 18:13
Příspěvky: 108
Příspěvek 
kwiko píše:
ja som to raz robil s WD40, ale po nastartovani to bol riadny dym. Inak ok.

WD??to myslíš tím univerzálním mazadlem je to myslím modrý sprej??Nebo máš na mysli něco jiného?


8.12.07, 18:28
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Za oznamovací větou se dá psát i tečka.. :roll:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.12.07, 18:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
Jasne, ten zlto-modry sprej. Je to na cistenie, mazanie, konzervovanie kovovych dielov. Netvrdim ze je to idealny prostriedok, aale mne posluzil. Poradili mi to v firme specializujucej sa na umyvanie aut. Ked to bolo velmi spinave pouzili paru. A potom prestiekali WD 40. Najdolezitejsie bolo aby sa to lesklo ked prijde zakaznik 8)

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


8.12.07, 18:52
Profil

Registrován: 9.11.07, 18:57
Příspěvky: 72
Příspěvek 
Já se přímo zabejvám leskem kovů :wink:


8.12.07, 19:22
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Slavrs píše:
Já se přímo zabejvám leskem kovů :wink:



Mu poraď jak se zbavit soli,když to nejde umýt....Já nevim o jaké praktiky stojí a o jakých uvažuje a chce slyšet.Jde hlavně v prvé řadě o to,v jakém stavu ten povrch toho motoru je....Jestli je zoxidován nebo snad nový aby ho náhodou neodřel kartáčem :lol: Pokud je totiž zoxidován do běla,oxidace hliniku jako víno,tak buď kartáč při dokonalejšim opískovat a nastříkat aby už neoxidoval,nebo si ho třeba vezme leštící pastou na vrtačce a snaží se ho cídit až se v něm uvidí...Ale pak ať ho nalakuje...jinak to dopadne stejně...A může pořád dokola jako na Eifelce :D :wink: Poraď mu :wink:


8.12.07, 19:33
Profil

Registrován: 9.11.07, 18:57
Příspěvky: 72
Příspěvek 
Kápnul jsi na to stou pastou , akorát to dělám na mašině , to znamená , že díl ve kterym se chce vidět , musí vymontovat a dát ho mě , či firmě která se tím zabejvá ... samozřejmě jak píšeš,potom musí přijít další ochranná vrstva , jinak je to na prd ... Ale takové věci mi nosí lidi,kteří vlastní hlavně historická vozidla a chtějí mít vše hezky lesklé , různé kličky,lišty,šrouby,matky,díly motoru,výfuku,prostě vše kovové...ale dělat to ručně,kór když to je opískovaný,to je mazec,do toho bych nešel :o)


8.12.07, 19:38
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Slavrs píše:
Kápnul jsi na to stou pastou , akorát to dělám na mašině , to znamená , že díl ve kterym se chce vidět , musí vymontovat a dát ho mě , či firmě která se tím zabejvá ... samozřejmě jak píšeš,potom musí přijít další ochranná vrstva , jinak je to na prd ... Ale takové věci mi nosí lidi,kteří vlastní hlavně historická vozidla a chtějí mít vše hezky lesklé , různé kličky,lišty,šrouby,matky,díly motoru,výfuku,prostě vše kovové...ale dělat to ručně,kór když to je opískovaný,to je mazec,do toho bych nešel :o)


No člověčé...Super...renovátor zašlých krás.... :wink: :wink: :wink:


8.12.07, 19:47
Profil

Registrován: 9.11.07, 18:57
Příspěvky: 72
Příspěvek 
jj,vše co je z kovu ... nože, meče...ale bohužel se to nedá dělat přímo na voze ...


8.12.07, 19:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
Pasta je z ineho sudka.
To by som mohol opieskovat prevodovku aj s motorom ked ich budem najblizsie vytahovat von :idea:
Aky lak potom nato? Urcite bezfarebny, ale z akeho materialu....

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


8.12.07, 21:49
Profil

Registrován: 9.11.07, 18:57
Příspěvky: 72
Příspěvek 
Jaký lak,to ti nepovim , to už je zase jiná firma ...budeš se divit,ale lidi nosej i opískovaný věci a chtěj to zbrousit a vyleštit,tak aby se vtom viděli heh,celkem pakec ...


9.12.07, 09:55
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
kwiko píše:
Pasta je z ineho sudka.
To by som mohol opieskovat prevodovku aj s motorom ked ich budem najblizsie vytahovat von :idea:
Aky lak potom nato? Urcite bezfarebny, ale z akeho materialu....


na virtu si vychvalovaly Alkyton :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


9.12.07, 12:33
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.031s | 11 Queries | GZIP : Off ]