| Autor |
Zpráva |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Právě že on se hejbe i při startu je to nepatrný ale v poho viditelný takže když odpojíš snímač tak se otáčkoměr nehejbe
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 1.11.07, 21:48 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Kristensen píše: Právě že on se hejbe i při startu je to nepatrný ale v poho viditelný takže když odpojíš snímač tak se otáčkoměr nehejbe
A co tam dat jeste zpozdovaci clanek, takze pokud by si prepnul na zabezpeceni, tak by jednotka dostavala signaly se zpozdenim a motor by jen skytal a vypadalo by to navic ze auto je v riti 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 1.11.07, 21:54 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
gerrik píše: Dobrá, tak k tomu vypínači popřemýšlím jak na otevírání kapoty 
si ho dej někam jinam, nejjednodušší je nad levé kolo že tam vyvedeš přes podběh lanko a jinak se fantazii meze nekladou, protože ten kdo chce stvým autem odjet musí otevřít motor vyhodit přípojku k řj a napíchnout tam svou, která nepotřebuje pin z klíčku pokud neuslyší čerpadlo jak píše drak najde miloš
|
| 1.11.07, 22:22 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
kachnis píše: Vít Široký píše: lepší přerušit více, a ještě tady napiš co všechno jsi udělal a kam jsi dal vypínač a nemusíš to dělat vůbec radsi to ale nepis jinak by to kazdej vedel  musis odpojit to o cem vis, ze bez toho auto nepujde a vypinace umistit podle sebe.kdyby byl univerzalni navod, muzem se na to vsichni vybodnout.cim vic vymyslis svyho tim lip.. ja sam mam treba upraveny startovani,takze ikdyz se mi vloupas do auta,starter neskytne,protoze....a to si kazdej musi udelat sam a urcite otom nepsat na internetu.. znám fígl ale nejsem bonzák 
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 1.11.07, 23:15 |
|
 |
|
wallach
Registrován: 28.5.07, 11:36 Příspěvky: 15 Bydliště: Písek
|
Nebo si ber s sebou kabely od svíček . . . na to zloděj vybavenej nebude . . . Nebo aspoň od rozdělovače . . .
_________________ Moji miláčkové :
Opel Astra F 1.4i Caravan r.v. 94
Škoda Felicie 1.3 r.v. 94
|
| 1.11.07, 23:48 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Toto patří od dob 120 do povinné výbavy zloděje, sada univerzálních kabelů, palce, víčka od rozdělovačů, nejlepší způsob, jak zabránit odjetí po vl ose je ten milošův.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 2.11.07, 08:06 |
|
 |
|
gerrik
Registrován: 22.8.06, 09:05 Příspěvky: 54 Bydliště: Hradec Králové
|
Tak dneska jsem pojistil otevření kapoty tak že sice jde otevřit z kabiny, ale oddělal jsem ten čudlík, který kouká z masky při odskočení kapoty. Mám to ted jištěné přes provázek který je vyvedený do míst kde lze tahat a zároveň otevírat kapotu. Doufám že jsem to dobře popsal. T.z. že i když otevřeš kapotu zevnitř, tak ji stejně nezvedneš, brání tomu ten zobáček, ta pojistka proti otevření za jízdy. Miloši, je to dobrý? Ten vypínač na čerpadlo bude následovat. Jistota je jistota.
|
| 4.11.07, 20:10 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
gerrik píše: Tak dneska jsem pojistil otevření kapoty tak že sice jde otevřit z kabiny, ale oddělal jsem ten čudlík, který kouká z masky při odskočení kapoty. Mám to ted jištěné přes provázek který je vyvedený do míst kde lze tahat a zároveň otevírat kapotu. Doufám že jsem to dobře popsal. T.z. že i když otevřeš kapotu zevnitř, tak ji stejně nezvedneš, brání tomu ten zobáček, ta pojistka proti otevření za jízdy. Miloši, je to dobrý? Ten vypínač na čerpadlo bude následovat. Jistota je jistota.
no to by možná šlo až tu budu mít novou tvář tak to prověřím miloš
|
| 4.11.07, 22:08 |
|
 |
|
barton
Registrován: 6.7.06, 11:51 Příspěvky: 436 Bydliště: Praha-západ
|
nejlepší způsob jak zabránit odjetí vozidla po vlastní ose je vyndat volant 
_________________ Felicia 1999 50kw NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY
|
| 10.11.07, 19:21 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
barton píše: nejlepší způsob jak zabránit odjetí vozidla po vlastní ose je vyndat volant :D :D
-- Mr. Bean
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 10.11.07, 19:35 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
barton píše: nejlepší způsob jak zabránit odjetí vozidla po vlastní ose je vyndat volant 
Americký kleště z povinné zlodějské výbavy na hřídel a volant nepotřebuješ 
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 10.11.07, 20:51 |
|
 |
|
barton
Registrován: 6.7.06, 11:51 Příspěvky: 436 Bydliště: Praha-západ
|
no tak jinak-ta řídící jednotka je tam nějak přidělaná a ten zloděj je na to připravenej a musí jí přehodit rychle,aby byl nenápadnej.Takže bych se zaměřil na toto,hlavně bych pojistil svorkovnici,aby nešla odpojit,něco jako zdrhovačky třeba,pak bude zloděj v pr****
_________________ Felicia 1999 50kw NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY
|
| 10.11.07, 21:39 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
barton píše: no tak jinak-ta řídící jednotka je tam nějak přidělaná a ten zloděj je na to připravenej a musí jí přehodit rychle,aby byl nenápadnej.Takže bych se zaměřil na toto,hlavně bych pojistil svorkovnici,aby nešla odpojit,něco jako zdrhovačky třeba,pak bude zloděj v pr****
Kdyz si nekdo usmysli ze tve auto proste chce, tak ho nezastavi nic - nejake zdrhovacky, schovany volant... Pokud si pro to auto nekdo pojede tak ti ho vezme a nic mu v tom nezabrani, takze ja bych to tak moc nehrotil
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 11.11.07, 20:51 |
|
 |
|
metlok66
Registrován: 30.11.07, 20:50 Příspěvky: 1 Bydliště: Svätý Jur,Slovensko
|
Moja felda stala v rade posledná.1,4MPI 2000 biela pestovaná,Defendlok,uzamknutá spojka s brzdou ,tajný vypínač na štartér.
Ráno vstanem pozriem z okna........,na ceste ostali len dva šráfy po kolách jak ju ťahali. Policajti mi na to "Felícia, veď to sa už nekradne" tak prečo moja???? Parchanti!!!
Teraz mám 1,6 1997 tak babo raď??
Som zarytý škodovák Š100,Š105,Š120,Favorit(sejmuli mne na dálnici totálka),Felda 1,4MPI,Felda 1,6........??????
Fabia je grc,tak už jedine Oktávka.
_________________ metlok66
|
| 1.12.07, 01:09 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Kristensen píše: ...Jen prosím jednu věc neeeeeeee, musím to napsat, nedávej ho nikde do kastliku před spolujezdcem...
Problém není v umístění, ale v tom, že předchozí majitel vozu existenci skrytého vypínače nějak zapomene sdělit novému majiteli. V lepším případě je nalezen náhodou, v horším případě je nevědomky přepnut. Dobrá kombinace je doře skrytý přepínač, který je poddimenzovaný a "hoří"...
Další zkušenost s hořením spínače mám z jiného auta. Jednu dobu jsem hodil pod palubovku jednoduchý spínač, kterým jsem vypínal téměř vše. Spínač vypadal dost silně, nějakou dobu to bylo v pohodě. Pak mi začal blbnout motor, vynechávalo to, elektrika se chovala divně. Nejprve občas, ale jednoho dne to byla síla, blinkry způsobovaly úplné vynechávání motoru. Pár kiláků trvalo, než mi došlo v čem je problém. Zkoušel jsem se spínačem hýbat, ale nepomohlo to, nehořel přímo spínač, ale přívodní kabely. Takže jsem se hecnul a postavil jsem nepřekonatelný alarm s imobilizérem s hodně předimenzovaným relé a svorkovnicí. Byl spolehlivý, ale nakonec byl nahrazen dalším.
Takže hlavně dobře dimenzovat a nezamlčet při případném prodeji vozu.
|
| 1.12.07, 23:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|