| Autor |
Zpráva |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
A taky na ovládačku relé je z obou stran přiveden + 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.10.07, 21:52 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Však to jsem psal, tak jak je to napsané na stránkách, tak by to svítilo jen s dálkama. 
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 31.10.07, 21:56 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Jo? 9 je snad silovka či si to pletu?
No je to celé takové zamotané, nejlíp se na to nekoukat :lo:
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.10.07, 21:58 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
No tak teď na to čumím a je to nějaký divný, nesedí minimálně ty průřezy, nebo já nevím. Každopádně na nějakou představu to stačí, stejně to podle toho zapojovat nebude.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 31.10.07, 22:05 |
|
 |
|
Bladecek
Registrován: 26.8.07, 19:49 Příspěvky: 62
|
Pochopil jsem to dobře může to být nějak takto.: - - -

|
| 31.10.07, 22:08 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Vypínač musí být ještě před relé.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 31.10.07, 22:11 |
|
 |
|
Bladecek
Registrován: 26.8.07, 19:49 Příspěvky: 62
|
Z alternátoru na vypínač pak až na relátko? 
|
| 31.10.07, 22:17 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Čmáranice ale snad pochopíš

_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.10.07, 22:29 |
|
 |
|
Bladecek
Registrován: 26.8.07, 19:49 Příspěvky: 62
|
Kód: Čmáranice ale snad pochopíš
Prosímtě moh bys to všechno popsat co to je? Prosím!
|
| 31.10.07, 22:36 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
To nahoře jsou relé
Ten modro - zelený obdélník pojistková skříňka
altík je to kulatý dole vlevo vpravo sou světla
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.10.07, 22:38 |
|
 |
|
Bladecek
Registrován: 26.8.07, 19:49 Příspěvky: 62
|
Co je ta čarvená a hnědá čára? Jinak snad to zapojím dobŕe 
|
| 31.10.07, 22:49 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Ty čáry jsou dráty, tyto dva jsou dráty ovládačky.
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.10.07, 22:50 |
|
 |
|
Bladecek
Registrován: 26.8.07, 19:49 Příspěvky: 62
|
Aha,, jj tak díky. Ještě dištak napíšu kdybych něco nevěděl..
|
| 31.10.07, 22:54 |
|
 |
|
Bladecek
Registrován: 26.8.07, 19:49 Příspěvky: 62
|
A fungovalo by kdyby jsem normálně to new relátko přepojil na původní relé? Takto Přepínačku new relátka na přepínač dal. světel. a silovku new relátka na stavající relé!! šlo by to i tak? Na Altík se mi to zdá nereálné, šak altík dává proud jen někdy, kdiž dobíjí..!!! 
|
| 2.11.07, 19:00 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Bladecek píše: A fungovalo by kdyby jsem normálně to new relátko přepojil na původní relé? Takto Přepínačku new relátka na přepínač dal. světel. a silovku new relátka na stavající relé!! šlo by to i tak? Na Altík se mi to zdá nereálné, šak altík dává proud jen někdy, kd yž dobíjí..!!! 
Na altíku je napětí neustále.
Moc nechápu jak jsi to myslel, ale ovládačku můžeš udělat tak že to bude spínanáno lukasem stejně s původním relé.
Silovku musíš udělat tak jak jsem psal
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 2.11.07, 19:33 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|