|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
myzraell
Registrován: 8.4.06, 15:15 Příspěvky: 59 Bydliště: Střední Čechy
|
 stále svítí
čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky
_________________ Škoda Favorit 135L 43kw r.v 1991,Škoda Fabia Sedan 1.2 12V 47kw r.v 2003
|
| 26.10.07, 16:52 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
David
Registrován: 5.3.06, 20:55 Příspěvky: 554 Bydliště: Smiřice
|
 Re: stále svítí
myzraell píše: čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky skus poklepat relátka v pojistkové skříňce zřejmě nerozeplo a stále svítí 
_________________ Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/
|
| 26.10.07, 17:41 |
|
 |
|
myzraell
Registrován: 8.4.06, 15:15 Příspěvky: 59 Bydliště: Střední Čechy
|
 Re: stále svítí
David píše: myzraell píše: čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky skus poklepat relátka v pojistkové skříňce zřejmě nerozeplo a stále svítí 
díky za tip.sem to poklepal a stejně to občas pozdě rozepne tak zítra koupím new a bude to  jen doufám že tu bude tím někdy mi to přijde jak začarovaný kruh 
_________________ Škoda Favorit 135L 43kw r.v 1991,Škoda Fabia Sedan 1.2 12V 47kw r.v 2003
|
| 28.10.07, 16:49 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: stále svítí
myzraell píše: David píše: myzraell píše: čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky skus poklepat relátka v pojistkové skříňce zřejmě nerozeplo a stále svítí  díky za tip.sem to poklepal a stejně to občas pozdě rozepne tak zítra koupím new a bude to  jen doufám že tu bude tím někdy mi to přijde jak začarovaný kruh 
Ničím jiným to být nemůže - pokud říkáš že to někdy se zpožděním vypne....na potkávačky by mělo být tuším vpravo nahoře (při pohledu ze sedadla spolujezdce)
|
| 28.10.07, 18:47 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14999 Bydliště: Havířov
|
Bude to určitě tím relátkem, má nejspíše opálene kontakty a tudíž se k sobe lepí. Možna by šlo relátko rozebrat a podívat se na kontakty a případne je očistit jemným smirkem, nebo podobně. Ale to moc dlouho nevydrží. Je lepsi koupit nové. Možné je taky že nerozepíná spínač světel, malá pravděpodobnost.
|
| 4.11.07, 12:35 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|