| Autor |
Zpráva |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 fa136+130
mám doma blok favorit 136+válce písty ojnice včka hlava...a mám kliku ze 130ky kterou bych tam chtěl dát kvůlu dírám na setrvák a vanu,koš a rozdělovat ze 130 bude to pasovat??
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 24.10.07, 21:30 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Melo by to byt OK 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 24.10.07, 21:35 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: fa136+130
škodař píše: mám doma blok favorit 136+válce písty ojnice včka hlava...a mám kliku ze 130ky kterou bych tam chtěl dát kvůlu dírám na setrvák a vanu,koš a rozdělovat ze 130 bude to pasovat??
třeba jo ale jak dlouho to pojede miloš
|
| 24.10.07, 21:35 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: fa136+130
slovacek.milos píše: škodař píše: mám doma blok favorit 136+válce písty ojnice včka hlava...a mám kliku ze 130ky kterou bych tam chtěl dát kvůlu dírám na setrvák a vanu,koš a rozdělovat ze 130 bude to pasovat?? třeba jo ale jak dlouho to pojede miloš dostal sem to zadarmo motor 136ůdajně zapečenej normálně sem ho golou protočil ve válcích nic ani obtiskli kroužky ani rýhy ale kroužky dám nový maj velkou mezeru jinak se docela bojím tý kliky abych nepohl rozvodama jak ju budu měnit je na to nějaký fígl?? a ještě budu muset sehnat sací a výfukový potrubý nemátě někdo navíc??
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 24.10.07, 22:15 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
 Re: fa136+130
škodař píše: slovacek.milos píše: škodař píše: mám doma blok favorit 136+válce písty ojnice včka hlava...a mám kliku ze 130ky kterou bych tam chtěl dát kvůlu dírám na setrvák a vanu,koš a rozdělovat ze 130 bude to pasovat?? třeba jo ale jak dlouho to pojede miloš dostal sem to zadarmo motor 136ůdajně zapečenej normálně sem ho golou protočil ve válcích nic ani obtiskli kroužky ani rýhy ale kroužky dám nový maj velkou mezeru jinak se docela bojím tý kliky abych nepohl rozvodama jak ju budu měnit je na to nějaký fígl?? a ještě budu muset sehnat sací a výfukový potrubý nemátě někdo navíc??
12 cepu mezi dulcikama ... to je v poho rozvodu se neboj spis dbej na cistotu kluznych loziske, ale obavam se stejne jako Milos ze to nevydrzi dlouho ... ale jezdit by to melo. Aspon chvili 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 24.10.07, 22:21 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: fa136+130
Matthes píše: škodař píše: slovacek.milos píše: škodař píše: mám doma blok favorit 136+válce písty ojnice včka hlava...a mám kliku ze 130ky kterou bych tam chtěl dát kvůlu dírám na setrvák a vanu,koš a rozdělovat ze 130 bude to pasovat?? třeba jo ale jak dlouho to pojede miloš dostal sem to zadarmo motor 136ůdajně zapečenej normálně sem ho golou protočil ve válcích nic ani obtiskli kroužky ani rýhy ale kroužky dám nový maj velkou mezeru jinak se docela bojím tý kliky abych nepohl rozvodama jak ju budu měnit je na to nějaký fígl?? a ještě budu muset sehnat sací a výfukový potrubý nemátě někdo navíc?? 12 cepu mezi dulcikama ... to je v poho rozvodu se neboj spis dbej na cistotu kluznych loziske, ale obavam se stejne jako Milos ze to nevydrzi dlouho ... ale jezdit by to melo. Aspon chvili  to neva je na na kabrioleta stejně se zachvili rozpadne je to jenom tak na blbosti...ale chci aby to mnělo tah aspon chvíli.... a ty klikovky jsou teda ůplně stejný jo?? mám problém ta druhá klika byla ůdajně na přebrusu a pak jezdila pár tisíc kilometrů v autě a pak odešla hlava...kámoš ten motor rozdělával a tak mi nabýdl tu kliku ale problém je ten že neoznačil šálky jaká je šance že to zadřu dyž je přehodím??
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 24.10.07, 22:27 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
 Re: fa136+130
škodař píše: to neva je na na kabrioleta stejně se zachvili rozpadne je to jenom tak na blbosti...ale chci aby to mnělo tah aspon chvíli.... a ty klikovky jsou teda ůplně stejný jo?? mám problém ta druhá klika byla ůdajně na přebrusu a pak jezdila pár tisíc kilometrů v autě a pak odešla hlava...kámoš ten motor rozdělával a tak mi nabýdl tu kliku ale problém je ten že neoznačil šálky jaká je šance že to zadřu dyž je přehodím??
Zadrit snad ne, spis to bude klepat a rachotit, rekneme ze par set km to najede snad  Hlavne aby to po smontovani slo volne ruco otacet (bez svicek), pak to chvili vydrzi 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 24.10.07, 22:32 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: fa136+130
Matthes píše: škodař píše: to neva je na na kabrioleta stejně se zachvili rozpadne je to jenom tak na blbosti...ale chci aby to mnělo tah aspon chvíli.... a ty klikovky jsou teda ůplně stejný jo?? mám problém ta druhá klika byla ůdajně na přebrusu a pak jezdila pár tisíc kilometrů v autě a pak odešla hlava...kámoš ten motor rozdělával a tak mi nabýdl tu kliku ale problém je ten že neoznačil šálky jaká je šance že to zadřu dyž je přehodím?? Zadrit snad ne, spis to bude klepat a rachotit, rekneme ze par set km to najede snad  Hlavne aby to po smontovani slo volne ruco otacet (bez svicek), pak to chvili vydrzi  jj to je mi jasný pár motorů už sem s tatíkem poskládat sice jeden byl s ursusa kompletní generálka a ten hruhej něco jako HTP tříválcovej nafťák z bobka tam sme dávali novy vložky písty generálka hlav a vůle na rozvodových kolech a náhon vstřikovacího čepradla....... doufám že tadykten motor taky nějak zvládnem 
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 24.10.07, 22:41 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
zatím díky za veše cené rady neska dovezu nějaký díli z tý 130 a pomulu se do toho pustím.....
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 25.10.07, 12:19 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
takže ta klika je na 100%záměná?? stejný průměry kluzných ložisek a stejnej zdvih???
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 25.10.07, 18:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|