| Autor |
Zpráva |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Hukot to nebude to se neboj, to by hučelo i na 1,9
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 22.10.07, 19:25 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Kristensen píše: Spoj se dá vždycky nějak vyřešit jinak ale já řikám prostřední tlumič pryč a nechat jen koncovej.
Ted tu pises to samy na co jsem se ptal kdyz sem zakladal tenhle "topic" a vseci me za tenhle napad malem ukamenovali... Tak kde je vlastne pravda? (v tlumici nebo v trubce bez tlumice 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 22.10.07, 19:27 |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
DRYVER píše: Kristensen píše: Spoj se dá vždycky nějak vyřešit jinak ale já řikám prostřední tlumič pryč a nechat jen koncovej. Ted tu pises to samy na co jsem se ptal kdyz sem zakladal tenhle "topic" a vseci me za tenhle napad malem ukamenovali... Tak kde je vlastne pravda? (v tlumici nebo v trubce bez tlumice 
Ty voe, já už z toho mám gůláš....každej říká něco jinýho na feliciaklubu taky každej říká něco jinýho no a vyber si z toho.... Já tam chchi vrznout zadní i střední z 1.9, ale můj problém je spojení těch trubek potom...jedna užší jedna širší. Dneska sem se na to byl podívat v obchodě a bohužel neměli střed na 1.6, abych to mohl porovna a usoudit, jestli to tam půjde nějak ropzumě nandat bez nějakého řezání vaření atd....
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 22.10.07, 19:50 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Jura píše: DRYVER píše: Kristensen píše: Spoj se dá vždycky nějak vyřešit jinak ale já řikám prostřední tlumič pryč a nechat jen koncovej. Ted tu pises to samy na co jsem se ptal kdyz sem zakladal tenhle "topic" a vseci me za tenhle napad malem ukamenovali... Tak kde je vlastne pravda? (v tlumici nebo v trubce bez tlumice  Ty voe, já už z toho mám gůláš....každej říká něco jinýho na feliciaklubu taky každej říká něco jinýho no a vyber si z toho.... Já tam chchi vrznout zadní i střední z 1.9, ale můj problém je spojení těch trubek potom...jedna užší jedna širší. Dneska sem se na to byl podívat v obchodě a bohužel neměli střed na 1.6, abych to mohl porovna a usoudit, jestli to tam půjde nějak ropzumě nandat bez nějakého řezání vaření atd.... kdybys nevymýšlel kraviny a dal tam, co tam patří, tak nemusíš řešit tyhle problémy a měl bys jistotu, že to bude fungovat a nebude tě po 100km v autě bolet hlava
|
| 22.10.07, 19:54 |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
Njn...to je pravda...si občas říkám, že sem měl jít na automechanika místo abych se učil na ekonoma:) Víš jak...mě to prostě baví...
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 22.10.07, 20:17 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
Jura píše: Tak ted sem se dozvěděl od jednoho uživatele tady na fóru, že to má ten konec z j.9 a že fakt dobrý, ale musel tam nějak navařit ty konce, aby to šlo dohromady se středním dílem, protože sem si to dneska porovnával i v obchodě a má to o dost větší průměr ten výfuk z 1.9 nenapadá Vás, jak to spjit, abych nemusel řezat? Chtěl bych dát střední i zadní z 1.9, ale problém je jak to spojit s tím prvním dílem na 1.6 ce
jako nejde napojit střed a první díl nebo střed a zadní díl??? no asi ten první (svody) a střední co..dneska sem se koukal u nás v krámě a origo střed na 1,9 má spoj trubka do trubky, takže já tam navařim přírubu z 1,3 a bude....jinak tam dávám střed i konec z 1,9
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 22.10.07, 21:44 |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
Ondras83 píše: Jura píše: Tak ted sem se dozvěděl od jednoho uživatele tady na fóru, že to má ten konec z j.9 a že fakt dobrý, ale musel tam nějak navařit ty konce, aby to šlo dohromady se středním dílem, protože sem si to dneska porovnával i v obchodě a má to o dost větší průměr ten výfuk z 1.9 nenapadá Vás, jak to spjit, abych nemusel řezat? Chtěl bych dát střední i zadní z 1.9, ale problém je jak to spojit s tím prvním dílem na 1.6 ce jako nejde napojit střed a první díl nebo střed a zadní díl??? no asi ten první (svody) a střední co..dneska sem se koukal u nás v krámě a origo střed na 1,9 má spoj trubka do trubky, takže já tam navařim přírubu z 1,3 a bude....jinak tam dávám střed i konec z 1,9
A ty máš 1.3, že tam budeš dávat přírubu? Na 1.6ce je to takový komplikovaný s tím...já chtěl právě zjistit u nás v obchodě, jestli ten střední díl vejfuku na 1.9 není delší než ten střední 1.6, aby mi to vyšlo a já to tam normálně zasunul na ten první díl a nějak bych tomu zvětšil ten průměr či co, aby to šlo sepnout sponkou nějakou. Ale oni dneska neměli ten střed na 1.6, tak budu muset znova až ho budou mít a uvidím, jestli by to šlo a jestli by to drželo a tak... Jinak asi říznout kus té trubky a navařit tam s menším průměrem, aby to sedělo... Jinak nevím jak to pořešit
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 22.10.07, 22:03 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
Jura píše: Ondras83 píše: Jura píše: Tak ted sem se dozvěděl od jednoho uživatele tady na fóru, že to má ten konec z j.9 a že fakt dobrý, ale musel tam nějak navařit ty konce, aby to šlo dohromady se středním dílem, protože sem si to dneska porovnával i v obchodě a má to o dost větší průměr ten výfuk z 1.9 nenapadá Vás, jak to spjit, abych nemusel řezat? Chtěl bych dát střední i zadní z 1.9, ale problém je jak to spojit s tím prvním dílem na 1.6 ce jako nejde napojit střed a první díl nebo střed a zadní díl??? no asi ten první (svody) a střední co..dneska sem se koukal u nás v krámě a origo střed na 1,9 má spoj trubka do trubky, takže já tam navařim přírubu z 1,3 a bude....jinak tam dávám střed i konec z 1,9 A ty máš 1.3, že tam budeš dávat přírubu? Na 1.6ce je to takový komplikovaný s tím...já chtěl právě zjistit u nás v obchodě, jestli ten střední díl vejfuku na 1.9 není delší než ten střední 1.6, aby mi to vyšlo a já to tam normálně zasunul na ten první díl a nějak bych tomu zvětšil ten průměr či co, aby to šlo sepnout sponkou nějakou. Ale oni dneska neměli ten střed na 1.6, tak budu muset znova až ho budou mít a uvidím, jestli by to šlo a jestli by to drželo a tak... Jinak asi říznout kus té trubky a navařit tam s menším průměrem, aby to sedělo... Jinak nevím jak to pořešit
no právě...kdybys měl český auto s českym motorem..navaříš přírubu a jedeš  ...mám 1,3 no a tam sou svody, kat-na tom je příruba, na středním origo je taky příruba-tu uříznu-navařim na 1,9 střed a jeto...jednoduchý jak facka...novější fildy měli za katem trubku do trubky...to je na ho**o...většinou to nejde rozdělat a urve se to u katu...prostě tam navařim přírubu a prdnu tam komplet 2 díly z 1,9
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 23.10.07, 18:13 |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
No kdyby trubka do trubky an té 1.6ce je to trubka k trubce a trubková spona je drží....
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 23.10.07, 19:17 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
Jura píše: No kdyby trubka do trubky an té 1.6ce je to trubka k trubce a trubková spona je drží....
hm...tak to nevim...hele tak v tom případě tam kup střed na 1,6 bez tlumiče a máš vystaráno... 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 24.10.07, 19:24 |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
Ondras83 píše: Jura píše: No kdyby trubka do trubky an té 1.6ce je to trubka k trubce a trubková spona je drží.... hm...tak to nevim...hele tak v tom případě tam kup střed na 1,6 bez tlumiče a máš vystaráno... 
No... a jak zase spojím ten druhej a třetí díl?
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 24.10.07, 20:38 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
trubka do trubky....budeš to muset pořádně utáhnout a asi koupit nějakej ten tmel na vejfucky a tim to ještě zapatlat, kdyby to pořád utikalo...
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 25.10.07, 15:37 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 10 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|