|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Vymena motor. oleje,ztraci se
| Autor |
Zpráva |
|
Rider Skoda
Registrován: 3.10.07, 14:10 Příspěvky: 72
|
 Vymena motor. oleje,ztraci se
u 120-ky mi celkem dost ubyva olej.mam auto uz asi nejaky 4 mesice a sezralo to uz snad 5 az 6 litru oleje a najel jsem mozna 1500km. a objevuje se mi olej na remenici,ktera je bnaszena na klice.a styka to po bloku dolu(po levy casti).kudy to tam unika??A co kupujete za olej do vasich Skodovek?znacku a oznaeceni.Lil jsem M6AD...Staci M6A?nebo co tam mam lejt?
|
| 22.10.07, 22:27 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
M6A ten motor posles pekne rychle do rite. Nejlip Paramo M7ADS III. Mozna gufero na klice, pak tesneni vany, tesneni bocniho vika ... nelita z vyfuku cerny kour?
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 22.10.07, 22:31 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
U řemenice to teče kolem gufera kliky.
Olej je pro škodovku nejlepší M7ADSIII nebo IV. M6A je hnus, tomu se vyhni.
řešením bude GO motoru
 hm, Matthesi..  dnes mi neštvi, dnes mam špatnou naladu... 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 22.10.07, 22:31 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: Vymena motor. oleje,ztraci se
Rider Skoda píše: u 120-ky mi celkem dost ubyva olej.mam auto uz asi nejaky 4 mesice a sezralo to uz snad 5 az 6 litru oleje a najel jsem mozna 1500km. a objevuje se mi olej na remenici,ktera je bnaszena na klice.a styka to po bloku dolu(po levy casti).kudy to tam unika??A co kupujete za olej do vasich Skodovek?znacku a oznaeceni.Lil jsem M6AD...Staci M6A?nebo co tam mam lejt?
Tak pokud ti olej vylozene tece tak to bude gufero pod tou remenici. Staci remenici sunadat (mozna to bude orisek) pak vyloupnout stare gufero a naklepnout nove (na novem guferu potri trochu brit olejem aby se hned neznicilo) Ale u vetsiny tehle motoru to byva lehce spinave od oleje i kdybs daval gufera porad nove. Jinak to taky muzou delat treba gufirka ventilu. Nemas spinave zadni celo nad vyfukem od sazi nebo dokonce kapek oleje??
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 22.10.07, 22:34 |
|
 |
|
Rider Skoda
Registrován: 3.10.07, 14:10 Příspěvky: 72
|
no spinavev ne,ale mam tam ladak prumer 100mm a docela to z nej kouri no....  vzdycky ho nalestim a je za chvili zase od sazi.... A co M6AD??Kolik stoji 1litr toho oleje,jak jste mi tu psali o nem??guferem na klice to nebude...tam to netece,ale tece to nad ni jako na blooku,jestli tam neni nejaky tesneni????jestli tam neni prisroubovanje nejakej odlitek taky??Nebo je to celek??
|
| 22.10.07, 22:48 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
no asi 70 - 90kč/l
vyměň pístní kroužky, budeš je mít KO 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 22.10.07, 22:50 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
co řešíte že m6a je sračka já viděl dobovou plechovku od M3A  to musel bejt humus
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 23.10.07, 14:14 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Sadra17 píše: co řešíte že m6a je sračka já viděl dobovou plechovku od M3A  to musel bejt humus
no M6AD neumí nic jedině tak výměna po 5000 km tata ho lil do tisícovky a ujel jen 100000 km a komprese byla na GO dělal jsem GO erka jezdila jen na kastrol z tuzexu a z generálky sešlo jen výměna pístních kroužků vložky bez úchylky jak nové 200000 km jen stírací KO miloš
|
| 23.10.07, 18:51 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 10 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|