|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 opel corsa
netušíte někdo kde má opel corsa 1,2 r,v,97 termostat? nebo forum spřízněných šílenců miloš
|
| 21.10.07, 15:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Ales M
Registrován: 29.7.07, 08:56 Příspěvky: 250
|
A je to ecotec???
Jinak http://corsaclub.cz
|
| 21.10.07, 16:14 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: opel corsa
slovacek.milos píše: netušíte někdo kde má opel corsa 1,2 r,v,97 termostat? nebo forum spřízněných šílenců miloš
Na B-čkovkou Corsu (od 96 tuším) mám dílenskou příručku, akorát je teda německy, jestli chceš můžu ti ji poslat
Je to tam popsané a nakreslené, ale viděl jsem ten motor tak 1x v životě takže to podle toho obrázku nepoznám
|
| 21.10.07, 17:54 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
no nechci kecat měl jsem kadeta asi 1.4 automat a připadá mi stejný motor bohužel mu chyběl olej tak odešel na věčnost majitelka věčně neměla peníze, no díky za odkaz jsem jim tam napsal snad mi někdo odpoví našel jsem i polský manuál ale stránky už nejedou díky miloš
|
| 21.10.07, 18:58 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: opel corsa
cyz píše: slovacek.milos píše: netušíte někdo kde má opel corsa 1,2 r,v,97 termostat? nebo forum spřízněných šílenců miloš Na B-čkovkou Corsu (od 96 tuším) mám dílenskou příručku, akorát je teda německy, jestli chceš můžu ti ji poslat Je to tam popsané a nakreslené, ale viděl jsem ten motor tak 1x v životě takže to podle toho obrázku nepoznám
no jestli tam něco vybádáš pošli děkuji miloš
|
| 21.10.07, 18:59 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: opel corsa
slovacek.milos píše: cyz píše: slovacek.milos píše: netušíte někdo kde má opel corsa 1,2 r,v,97 termostat? nebo forum spřízněných šílenců miloš Na B-čkovkou Corsu (od 96 tuším) mám dílenskou příručku, akorát je teda německy, jestli chceš můžu ti ji poslat Je to tam popsané a nakreslené, ale viděl jsem ten motor tak 1x v životě takže to podle toho obrázku nepoznám no jestli tam něco vybádáš pošli děkuji miloš
Poslal jsem ti to do mailu, o termostatu je myslím od strany 72.
|
| 21.10.07, 19:06 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|