Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 13:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 120-ka,topeni nejak malo topi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Ešte jeden problém môžeš mať. Tá páčka, kt. ovláda teplý-studený vzduch ovláda ventil kúrenia (prietok teplej vody radiatorom)-1 tiahlo a súčasne preklápa prietok vzduchu cez radiator/mimo radiatora-2. tiahlo === môžeš mať prasknuté, uvoľnené, alebo inak porušené tiahlo na túto klapku. Ak Ti ide páčka teplý-studený podozrivo ľahko (a ventil kúrenia Ti otvára), tak môže byť problém tam...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


21.10.07, 10:51
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.017s | 10 Queries | GZIP : Off ]