Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 19:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Kam se světlama 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek Kam se světlama
Zdarec, mam tu otázku asi hlavně pro majitele felicií 98+, měl sem tam přidělané světla wesem 2HO tak, že sem měl přivařenou jakousi rozpěru z pásoviny (tl.: asi3mm) mezi držáky masky, pak jsem měl proříznutá na každě straně dvě žebra masky a světla byla těmito otvory připevněna k té rozpěrce. Mam novou masku od milotecu a váhám jestli mám světla připevnit stejným způsobem. Klidně zase navařim tu rozpěru a provrtám novou masku, ale jde o to, že světla wesem 2HO sou trochu těžší a třásla se. Tak poraďte kdokoliv, jestli jste neviděli nějaké lepší připevnění. Nezavrhuju i nějakou decentní rampu, když budete znát někoho, kdo mi jí udělá nebo prodá za nějaký přijatelný obnos. Zatim díky


17.10.07, 20:27
Profil
Příspěvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kam se světlama
fux.dggn píše:
Zdarec, mam tu otázku asi hlavně pro majitele felicií 98+, měl sem tam přidělané světla wesem 2HO tak, že sem měl přivařenou jakousi rozpěru z pásoviny (tl.: asi3mm) mezi držáky masky, pak jsem měl proříznutá na každě straně dvě žebra masky a světla byla těmito otvory připevněna k té rozpěrce. Mam novou masku od milotecu a váhám jestli mám světla připevnit stejným způsobem. Klidně zase navařim tu rozpěru a provrtám novou masku, ale jde o to, že světla wesem 2HO sou trochu těžší a třásla se. Tak poraďte kdokoliv, jestli jste neviděli nějaké lepší připevnění. Nezavrhuju i nějakou decentní rampu, když budete znát někoho, kdo mi jí udělá nebo prodá za nějaký přijatelný obnos. Zatim díky


já bych to oprdnul raději bych řešil lepší svítivost těch původních a co se mi třeba líbilo tak ty dálkové byly pod maskou před chladičem obdélníkové rampa by měla být zas homologovanám, třeba jsem řešil světla pro denní svícení za rozumnou cenu byly kulatá a to tam nikde nepasuje a hranaté ty jdou dát dole vedle spz ale byly zas za čtverku to bych za to nedal tak čekám až někdo vyrobí hranatá za 600 miloš


19.10.07, 16:39
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Miloši, ale hranaté SPDSky existují, vyrobce je wesem. Pár stojí bohatě do 500kč :D Jsou stejného tvaru jako mám na Rapidu mlhovky a dálkové.. :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


Naposledy upravil Šemik dne 19.10.07, 17:08, celkově upraveno 2



19.10.07, 16:58
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
To jsou ony :D

http://shop.wesem.com/go/_info/?idc="7_6663"&sess_id=e564f7bfb6c4834c5cd15a12cf24dc9a

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


19.10.07, 17:02
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Šemik píše:
To jsou ony :D

http://shop.wesem.com/go/_info/?idc="7_6663"&sess_id=e564f7bfb6c4834c5cd15a12cf24dc9a


jo dík já jsem to řešil před rokem a prostě pořád jsem narážel na kulaté pak jsem sehnal parádní co mi pasujou vedle spz zase jsou namodralé a nejsou homologované , pětikilo to je v poho a naperu to místo mlhovek, to rozvěcení mám, po startu za dvě vteřiny to maká se mi to válí po dílně, no díky miloš


20.10.07, 19:04
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek Re: Kam se světlama
fux.dggn píše:
Zdarec, mam tu otázku asi hlavně pro majitele felicií 98+, měl sem tam přidělané světla wesem 2HO tak, že sem měl přivařenou jakousi rozpěru z pásoviny (tl.: asi3mm) mezi držáky masky, pak jsem měl proříznutá na každě straně dvě žebra masky a světla byla těmito otvory připevněna k té rozpěrce. Mam novou masku od milotecu a váhám jestli mám světla připevnit stejným způsobem. Klidně zase navařim tu rozpěru a provrtám novou masku, ale jde o to, že světla wesem 2HO sou trochu těžší a třásla se. Tak poraďte kdokoliv, jestli jste neviděli nějaké lepší připevnění. Nezavrhuju i nějakou decentní rampu, když budete znát někoho, kdo mi jí udělá nebo prodá za nějaký přijatelný obnos. Zatim díky


Kdyz rikas ze se ti svetla trasly a koupil sis novou "tuningovou" maskou od milotecu, tak se na ne vykasi, nedavej je tam a radis je prodej nebo vyuzij nejak jinak.

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


21.10.07, 00:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.055s | 10 Queries | GZIP : Off ]