Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 volnoběh 
Autor Zpráva

Registrován: 29.1.07, 22:14
Příspěvky: 25
Bydliště: Ostrava
Příspěvek volnoběh
Nedrží mi volnoběh. Při poklesu otáček mi okamžitě zhasne motor, nevím čím to může být. Může někdo poradit? Mám stříkačku LPG. Dělá to na benál i plyn.


11.10.07, 18:43
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 25.10.06, 13:30
Příspěvky: 544
Bydliště: Praha
Příspěvek 
zamos mel ten samej problem a na diagnostice nezjistili nic a tak jsme vse odpojili a zapli zapalovani a pak odpojili i baterku pak vypli zapalovani a vse pripojili a bylo to uz lepsi tak jsme vycistili skrtici klapku(byla zatuhla) a uz je vse ok:-)


11.10.07, 18:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: volnoběh
jarda63 píše:
Nedrží mi volnoběh. Při poklesu otáček mi okamžitě zhasne motor, nevím čím to může být. Může někdo poradit? Mám stříkačku LPG. Dělá to na benál i plyn.


servomotor dorazu klapky...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


11.10.07, 21:27
Profil

Registrován: 27.8.07, 08:07
Příspěvky: 15
Bydliště: Bruntál
Příspěvek 
Podivej se jak mas uchyceny bovden lan¨ka plynu....drži to tam taková segerovka,prostě chytni za bovden jestli ho nemáš moc volnej,popř. vytáhni segerovku jemně dopni bovden a segerku zpátky

_________________
Škoda Forman modrá metla SD9430 r.v.94, 1,3i 50kW BMM


12.10.07, 10:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.013s | 11 Queries | GZIP : Off ]