| Autor |
Zpráva |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
 Kterou žárovku?
Jen taková rychlá otázka a rychlá odpověď: Kterou žárovku do koncových světel Š130??? R5W nebo R10W.....nebo si mam hodit korunou? 
|
| 8.10.07, 19:37 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
5W
Dost rychle? 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.10.07, 19:38 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Šemik píše: 5W Dost rychle? 
Co čekat od někoho, jako Ty. Podle mě si rychleji vzpomeneš na Škodovku, než na vlastní jméno 
|
| 8.10.07, 19:42 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
fux.dggn píše: Šemik píše: 5W Dost rychle?  Co čekat od někoho, jako Ty. Podle mě si rychleji vzpomeneš na Škodovku, než na vlastní jméno 
Jo a dík moc 
|
| 8.10.07, 19:44 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Neni zac 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.10.07, 20:26 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
10W má na koncový snad jen fávo, aspoň to pěkně svítí 
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 8.10.07, 20:27 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Nepér píše: 10W má na koncový snad jen fávo, aspoň to pěkně svítí 
Zase to víc žere 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.10.07, 20:29 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Nepér píše: 10W má na koncový snad jen fávo, aspoň to pěkně svítí  i s 10W to svítí podle mě málo, ta světla mají mizivou plochu a nejsou skoro vidět, kdyby tam byly objímky jako na 120 a spol, tak bych je hned zdvojil s brzdovými
|
| 8.10.07, 20:31 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
To mě taky napadlo, ale nevejde se to tam
Edit: respektive do brzdovejch by se možná dvouvláknovky nacpaly, ale rozsvícení brzdovek by pak bylo asi málo kontrastní.
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 8.10.07, 20:32 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
hele a co tam přidat LED?
|
| 8.10.07, 20:34 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 8.10.07, 20:41 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Hm, to moc nesviti
Nedavno jsem se seznamil s jednim clovekem co dela reklamni LED panely.. Takove ledky by to chtelo sehnat. Svitivost hoodně přes 10 000mcd, ohromny vyzařovací úhel a svíti od nějakýho 0.5mA.
Jen se obavam ze nebudou k sehani, jak jsem si s nim povidal řika že běžne nejsou dostupné.. 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.10.07, 20:44 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Nepér píše: To mě taky napadlo, ale nevejde se to tam  Edit: respektive do brzdovejch by se možná dvouvláknovky nacpaly, ale rozsvícení brzdovek by pak bylo asi málo kontrastní.
To zdvojení mi příde jak bezpečný, tak i pěkný. Na Feldě mam dvouvlákno v mlhovkách a autu to fakt sluší. Jen to mam řešený takovým tím nejnešťastnějším způsobem a to tak, že musím připájet krátké kablíky s konektorem přímo k žárovce. (ale brzy bude změna  ) Jo a ten kontrast neřeš, pokud máš třetí brzdový světlo.
|
| 8.10.07, 20:45 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
to se mi nelíbí ani jedno, neměl jsem na mysli nějaké bodové ornamenty, jen prostě další silný zdroj světla, aby to svítilo víc než 10W a míň než 21W, ale ne aby bylo vidět, že tam jsou LED, tím se není potřeba chlubit, jde jen o světlo, a LED jsem navrhl pro jejich rozumné rozměry a nízkou spotřebu, přece jen může být nutné někde zůstat chvíli stát bez motoru se světly a tak není vhodné použít silnější 21W žárovku
|
| 8.10.07, 20:51 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
něco proti dvouvláknu???  třetí brzdové nemám a nějaký kontrast tam přece jen je. Není to tak razantní ale časem to třetí dodělám. sice je řeč o Fa a Fe ale myslím ze 10W svítí dost...když má škodule jen 5W v zašlých lampách tak jsou taky jen bludičky
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 8.10.07, 22:03 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|