Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 přídavné dálkové 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek přídavné dálkové
zdar lidi chtěl bych se zeptat jak to je na STK s přídavnýma dálkovýma jestli můžou být na autě nebo ne? mám normální kulatý od Wesseme a v nich žárovky H3


5.10.07, 11:55
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: přídavné dálkové
john.05 píše:
zdar lidi chtěl bych se zeptat jak to je na STK s přídavnýma dálkovýma jestli můžou být na autě nebo ne? mám normální kulatý od Wesseme a v nich žárovky H3


môžu, ale musia ísť jedine s diaľkovými, nesmieš mať možnosť zapnúť ich samostatne... a samozrejme vyhláška hovorí o umiestnení od vozovky, od obrysu vozidla, maximálna výška apod...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


5.10.07, 12:09
Profil

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek 
a můžou tam být i když mají větší svítivost?


5.10.07, 12:29
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
To špatně poznají že mají vyšší svítivost :D

Navíc by musel dělat nějaké měření aby tě za to mohli popotahovat :D

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


5.10.07, 13:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek Re: přídavné dálkové
michalkatka píše:
john.05 píše:
zdar lidi chtěl bych se zeptat jak to je na STK s přídavnýma dálkovýma jestli můžou být na autě nebo ne? mám normální kulatý od Wesseme a v nich žárovky H3


môžu, ale musia ísť jedine s diaľkovými, nesmieš mať možnosť zapnúť ich samostatne... a samozrejme vyhláška hovorí o umiestnení od vozovky, od obrysu vozidla, maximálna výška apod...


Je to tak, zkrátka je povolen jen jeden pár přídavných světel, musí se dodržet určité umístění (to se ale u dálkovek nedá zkazit :D ) a spínání musí probíhat souběžně se sériovými dálkovými světly. Jinak ten počet o tom bych se hádal :D , ale na to se neptáš.


5.10.07, 14:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Musej jít pustit jen s dálkovýma ale taky hlavně musej jít samostatně vypnout :!: :!: :!:

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


6.10.07, 13:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 20:46
Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Obrázek

Takhle jsem to měl na nebožce, v tom 100W žárovky. Pustit šli jen při dálkových, ale i samostatně vypnout. Šajn jako kráva.
Když se podíváš na tenhle onboard tak po startu nic neuvidíš do tý doby, než je rozsvítim.

http://www.rallyvidea.com/odkazy/onboard-bica-bica-skoda-130-rallyesprint-dennoc-rz1.html

_________________
Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)


6.10.07, 13:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Tak ty bych ulomil hned jak bych vytahoval pytel brambor z kufru. :lol:

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


6.10.07, 13:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Já jsem tenkráte zkoušel sehnat celou tu laminátovou rampu pro 4-6 světel na šáde ale nepodařilo se mě to. Dal bych to i na Rencka

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


6.10.07, 13:49
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 20:46
Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Na novej závodničce mám rampu co se montuje místo nárazníku, musim jí vyfotit. Jsou na ní zatim dvě lampy, ale přibudou i tyhle dvě z fotky. Jenom potřebuju předělat úchyty, aby to nebylo místo nárazníku, ale do něj. Laminátovou kapličku na světla jsem na soutěžních škodovkách nikdy neviděl. Ani na Fávech, až na Feldách KC.

To Martin: To víš já moc často brambory nevozil. Ale i tak se to dalo. Jenom ten skleněnej rámeček docela oslňoval. To jediný mě štvalo. Teď jeden chlap co s náma pojede závody se Imprezou STi psal do diskuze, že dal na subo 11 světel s celkovým výkonem 1500W a že rozezná barvu listí na 500m..Takže bystrozrakýho už máme, teď eště ty dva. 1500W to nemůže nikdy pobrat, ani sůbo nebude mít 150A altík.

_________________
Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)


6.10.07, 13:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Kristensen píše:
Musej jít pustit jen s dálkovýma ale taky hlavně musej jít samostatně vypnout :!: :!: :!:


Nemusí jít samostatně vypnout. Přídavné dálkové se musí zapnout jen při překliknutí páčky na dálkové. Buď se mohou přidat k seriovym dalkovym svetlum nebo nemusí. Popř. mohou svítit jen ty přídavné, ty klasické mohou zůstat tmavé. Prostě musí svítit aspoň jeden pár dálkových přičemž je jedno který. A přídavné nesmíš zapnout jinak než páčkou v poloze dálková světla..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


6.10.07, 14:12
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Jeden pár dálek,jeden pár mlhovek...celkem a to i max., šest svetlometů spolus hlavními co má kára už z výroby...Ty nad tou kapotou jsou naprosto jako terče policistů...Já bejt uiforma hned se trefuju :lol: :cry: Mesmí přesahovat přes nic...přes nárazník ani přes kapotu....takhle si to dá jeďině ofrouďák...Ještě na strechu a je to Safari-Dakar verze :lol: :wink:


6.10.07, 23:58
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Speeder píše:
Když se podíváš na tenhle onboard tak po startu nic neuvidíš do tý doby, než je rozsvítim.

http://www.rallyvidea.com/odkazy/onboard-bica-bica-skoda-130-rallyesprint-dennoc-rz1.html


Odkud to je natacene?? Nejaka amaterska soutez??

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


7.10.07, 00:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
patrik-hp píše:
Jeden pár dálek,jeden pár mlhovek...celkem a to i max., šest svetlometů spolus hlavními co má kára už z výroby...Ty nad tou kapotou jsou naprosto jako terče policistů...Já bejt uiforma hned se trefuju :lol: :cry: Mesmí přesahovat přes nic...přes nárazník ani přes kapotu....takhle si to dá jeďině ofrouďák...Ještě na strechu a je to Safari-Dakar verze :lol: :wink:


Fakt to moc hrotíš, já najezdim spousty kilometrů, potkám nespočet policistů a nikdy mi na počet světel nic neřekli. (Transit 2páry, Volvo 6párů. Ale nikomu neberu iluze, že mam prostě jenom štěstí. A to na Volvo jsou to přídavná světla od Helly a v nich jsou xenonové výbojky.


7.10.07, 15:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
http://skoda-virt.cz/cz/forum/legislati ... svitivost/

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


7.10.07, 15:19
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.045s | 11 Queries | GZIP : Off ]