| Autor |
Zpráva |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
Az na neco prijdes, tak se rozhodne pochlub, zalozime rubriku "AUTOSUTRA" 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 25.9.07, 14:35 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
kachnis píše: Az na neco prijdes, tak se rozhodne pochlub, zalozime rubriku "AUTOSUTRA" 
Chlape to vůbec není špatný nápad....kdysi jsem měl v mobilu aplikaci "car sex kamasutra", bohužel snad žádná z těch poloh není realizovatelná ve Škodovkách, takže bychom si mohli udělat vlastní 
|
| 25.9.07, 15:22 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
cyz píše: kachnis píše: Az na neco prijdes, tak se rozhodne pochlub, zalozime rubriku "AUTOSUTRA"  Chlape to vůbec není špatný nápad....kdysi jsem měl v mobilu aplikaci "car sex kamasutra", bohužel snad žádná z těch poloh není realizovatelná ve Škodovkách, takže bychom si mohli udělat vlastní 
čo tak rovno ŠkodaSutra 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 25.9.07, 15:32 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
deekay píše: viem si predstavit aj prijemnejsie miesta... skus spevnit strechu 
Střecha, to může dopadnout špatně....

|
| 25.9.07, 15:34 |
|
 |
|
d4nix
Registrován: 23.9.07, 19:50 Příspěvky: 12
|
Tak tohle je presne duvod proc se od skodovky stehuju ke koncernovemu vedeni VW, pekne do T3 multivana pokud mozno s bufikem. Ve skodovce bylo sexu dosti, ale asi jenom tri polohy a ja mel dycky tu smulu ze to bylo budto na jare nebo v zime.
_________________ Stefanie - VW T3 Caravelle GL SYNCRO
Ex - Linda - Škoda 105L (1984)
|
| 25.9.07, 15:56 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
tak to na motorce mam asi smůlu 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 25.9.07, 16:03 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
kachnis píše: tak at se slecna opre o kapotu jen rukama a soulozte zezadu  nemusis tunit kapotu a vyslednej efekt bude stejnej  ja osobe bych sel radsi soulozit za prikop, nez aby se mi nekdo valel po kapote...jeste to poskrabe 
Presne tak poskrabana kapota to neni ono. Uz sem par takovych navrhu odmitl s vysvetlenim ze pak nebudu kupovat novou kapotu a davt novy lak 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 25.9.07, 16:25 |
|
 |
|
Ales M
Registrován: 29.7.07, 08:56 Příspěvky: 250
|
Uvnitř vozu místa dosti.... I fiat 126 je velice prostorné vozidlo.... 
|
| 25.9.07, 20:58 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 25.9.07, 21:20 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
mě kdyby baba vlezla na kapotu, tak se dočká sexu jedině v poloze heverem do hlave
|
| 25.9.07, 21:24 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 25.9.07, 21:26 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
Vít Široký píše: mě kdyby baba vlezla na kapotu, tak se dočká sexu jedině v poloze heverem do hlave
Tak když je to anorektická modelka tak se nic nestane, ale anorektická modelka o škodovkáře zase nezavadí 
|
| 25.9.07, 21:34 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 25.9.07, 21:37 |
|
 |
|
Ales M
Registrován: 29.7.07, 08:56 Příspěvky: 250
|
Tu musíš tuningově zakrátit no.... 
|
| 25.9.07, 21:42 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 25.9.07, 21:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|