|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
dav07
Registrován: 6.9.07, 18:53 Příspěvky: 2
|
 Jak na bohatost?
Potřeboval bych poradit, kolik otáček nastavit základní bohatost směsi. Je to Favorit, karbec LEKR. Kolik otáček nebo polootáče od uzavřené polohy? Jde mi jen o základní, pak necham doladit na emisích. Dik
|
| 6.9.07, 18:57 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: Jak na bohatost?
dav07 píše: Potřeboval bych poradit, kolik otáček nastavit základní bohatost směsi. Je to Favorit, karbec LEKR. Kolik otáček nebo polootáče od uzavřené polohy? Jde mi jen o základní, pak necham doladit na emisích. Dik
Základ je dotáhnout na doraz a potom vytočit o 2,5ot.
|
| 6.9.07, 19:04 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
presne jak pise kolega a potom dystak srovnat na teplym motoru volnobez sroubem dorazu klapky cca 750 ot
|
| 6.9.07, 19:21 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Což je na správně ukazujícím otáčkoměru přesně doleva vodorovně 
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 6.9.07, 19:32 |
|
 |
|
dav07
Registrován: 6.9.07, 18:53 Příspěvky: 2
|
super dík, já jsem dával tak 1 až 1,5 otáčky, pak se můžu divit, že je to nějaké divné 
|
| 6.9.07, 19:36 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|