Karburator - prehodenie vik
| Autor |
Zpráva |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
colaczech píše: Šemik píše: 130 sedr víko na 120 spodek půjde, ale nebude to žádný přínos páč 120 nemá ekonostat Jakmile das na jakykoliv SEDR karbec viko ze SEDRu 130/135/136 tak mas ekonostat plne funkcni. Totiz telesa karburatoru jsou vsechny stejna, jine je jenom viko. A kombinace spodek karburatoru SEDR a viko karburatoru EDSR funguje bez problemu. ma to vyhodu v tom ze EDSR karburatory meli ekonostat vsechny i na Skode 105, tudiz nemusite shanet viko ze 130,135 nebo 136. Napr. treba viko na EDSR 120l i 120ls ma "ziznivejsi" ekonostat nez SEDR 136.
Jeeeeeee vy v tom děláte pěknej guláš, víko EDSR nemůžete zaměnit za víko SEDR a naopak taky ne. A tělesa karburátorů jsou rozdílné!!!!!!!!!!!
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 24.8.07, 16:24 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Kristensen píše: colaczech píše: Šemik píše: 130 sedr víko na 120 spodek půjde, ale nebude to žádný přínos páč 120 nemá ekonostat Jakmile das na jakykoliv SEDR karbec viko ze SEDRu 130/135/136 tak mas ekonostat plne funkcni. Totiz telesa karburatoru jsou vsechny stejna, jine je jenom viko. A kombinace spodek karburatoru SEDR a viko karburatoru EDSR funguje bez problemu. ma to vyhodu v tom ze EDSR karburatory meli ekonostat vsechny i na Skode 105, tudiz nemusite shanet viko ze 130,135 nebo 136. Napr. treba viko na EDSR 120l i 120ls ma "ziznivejsi" ekonostat nez SEDR 136. Jeeeeeee vy v tom děláte pěknej guláš, víko EDSR nemůžete zaměnit za víko SEDR a naopak taky ne. A tělesa karburátorů jsou rozdílné!!!!!!!!!!!
Z toho si nic nedělej Krisi,těch laborantů se tu ozývá spousty  A pořád mají nápady,že by ti v tom Palu v Budělovicích asi sbírali oči ze země 
|
| 24.8.07, 17:15 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
No to mě právě vždycky dostane jak někteří ladiči dokážou zmatlat několik věcí dohromady a ještě si libujou že to funguje ale už se nikdy asi nepozastavili nad tím jak to funguje. Takový já nazývám výrobcema domácích traktůrků, protože ty jsou taky většinou zplácaný z toho co dá stodola případně kovošrot. Prostě tohle já nechápu, tak když mám karbec SEDR a EDSR a vzájemně se od sebe lišej jak hlavním tělem tak i víkama a je ověřený že v jakej koliv kombinaci mezi sebou to prostě nefunguje tak jak má, tak nevim jak může někoho bavit to plácat dohromady a ještě tvrdit že to funguje normálně. To samé z ekonostatem on tady má tři prdele fotek kde je jasně vidět že některý tělesa to maj a některý ne, že tam prostě chyběj určitý vyvrtaný díry, liší se to i katalogovýma číslama ale on jim tady napíše že je to všechno stejný že stačí přehodit jen víka. No to je prostě po mě.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 24.8.07, 17:27 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
|
| 24.8.07, 17:35 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
 Přesné a výstižné 
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 24.8.07, 19:50 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Přitom záměnnost vík jsme tu již probíraly a jsou tu dokonce i fotky jak se liší. 
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 25.8.07, 07:58 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Martin píše: Přitom záměnnost vík jsme tu již probíraly a jsou tu dokonce i fotky jak se liší. 
Jj....
|
| 27.8.07, 16:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|