| Autor |
Zpráva |
|
Cvoky
Registrován: 29.3.07, 20:02 Příspěvky: 85 Bydliště: Košice
|
 kto hlada ten najde :)
hladam neaku firmu alebo domaceho kutila, co mi prerobi 1.3i na 1.3 MPi,
pripadne info co vsetko k tomu potrebujem.
|
| 24.8.07, 10:14 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 24.8.07, 10:17 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: kto hlada ten najde :)
Cvoky píše: hladam neaku firmu alebo domaceho kutila, co mi prerobi 1.3i na 1.3 MPi,
pripadne info co vsetko k tomu potrebujem.
nie je problém, ak si všetko zoženieš, prehádžeš si to aj sám... ale rátaj s investíciou okolo 10000...
a oficiálne to nezapíšeš....
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 24.8.07, 10:22 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: kto hlada ten najde :)
Cvoky píše: hladam neaku firmu alebo domaceho kutila, co mi prerobi 1.3i na 1.3 MPi,
pripadne info co vsetko k tomu potrebujem.
Překopat půl elektroinstalace auta...asi bych se do toho nepouštěl, ten výsledek za to podle mě nestojí. Mám formana 50kW a nějaký velký rozdíl oproti Felicii MPi tam necítím, akorát ta felicie má o pár deci menší spotřebu. Maximálně bych použil hlavu z MPi...
|
| 24.8.07, 10:22 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
To je dost finančně náročný, pokud nemáš celý druhý auto MPi nebo alespoň většinu. Potřebuješ celou kabeláž od pojistkovej skříně k jednotce a od jednotky na motor, kompletní sací potrubí s klapkou, čidlama a se vstřikama, sací dekl na klapku s hadící a filtrboxem, jednotku, zapalovací lištu na svíčky místo kabelů, záslepku rozdělovače, no třeba si ještě na něco vzpomenu ale ještě si nejsem na 100% jistej zda se dá použít pojistková skříň, čerpadlo no a podle čerpadla nádrž, ale mám dojem že je to stejné BMM i MPi ale nejsem si tím teď nějak vůbec jistej a ani nevím proč.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 24.8.07, 10:55 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
cerpadlo pre MPi je na vacsie tlaky, nie?
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 24.8.07, 10:57 |
|
 |
|
Cvoky
Registrován: 29.3.07, 20:02 Příspěvky: 85 Bydliště: Košice
|
 Re: kto hlada ten najde :)
cyz píše: Cvoky píše: hladam neaku firmu alebo domaceho kutila, co mi prerobi 1.3i na 1.3 MPi,
pripadne info co vsetko k tomu potrebujem. Překopat půl elektroinstalace auta...asi bych se do toho nepouštěl, ten výsledek za to podle mě nestojí. Mám formana 50kW a nějaký velký rozdíl oproti Felicii MPi tam necítím, akorát ta felicie má o pár deci menší spotřebu. Maximálně bych použil hlavu z MPi...
ide o to ze ten motor sa da lepsie upravit ako jednobod, preto ta vymena.
|
| 24.8.07, 11:03 |
|
 |
|
Cvoky
Registrován: 29.3.07, 20:02 Příspěvky: 85 Bydliště: Košice
|
 Re: kto hlada ten najde :)
michalkatka píše: Cvoky píše: hladam neaku firmu alebo domaceho kutila, co mi prerobi 1.3i na 1.3 MPi,
pripadne info co vsetko k tomu potrebujem. nie je problém, ak si všetko zoženieš, prehádžeš si to aj sám... ale rátaj s investíciou okolo 10000... a oficiálne to nezapíšeš....
zhanam cely motor MPi + kabelaz ale zatial neuspesne. 
|
| 24.8.07, 11:05 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: kto hlada ten najde :)
Cvoky píše: cyz píše: Cvoky píše: hladam neaku firmu alebo domaceho kutila, co mi prerobi 1.3i na 1.3 MPi,
pripadne info co vsetko k tomu potrebujem. Překopat půl elektroinstalace auta...asi bych se do toho nepouštěl, ten výsledek za to podle mě nestojí. Mám formana 50kW a nějaký velký rozdíl oproti Felicii MPi tam necítím, akorát ta felicie má o pár deci menší spotřebu. Maximálně bych použil hlavu z MPi... ide o to ze ten motor sa da lepsie upravit ako jednobod, preto ta vymena.
No nevím, podle toho co mi říkal jeden motorář u nás tak prý BMM je na úpravy lepší než MPi ale říkal že je to složitější a málokdo to umí (jestli máš teda na mysli úpravy ŘJ)
|
| 24.8.07, 11:14 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
Mpi ma vlastne ake vstrekovanie? znacka, typ myslim
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 24.8.07, 11:15 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
deekay píše: Mpi ma vlastne ake vstrekovanie? znacka, typ myslim
Simos 2P
edit: http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=335
|
| 24.8.07, 11:16 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
hm, bosch mi znie doveryhodnejsie 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 24.8.07, 11:18 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
deekay píše: hm, bosch mi znie doveryhodnejsie 
Jednoznačně  Bosch rulez
|
| 24.8.07, 11:26 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
no nevim co znamena ten nazev pro MPI ale ridici jednotka je tam taky Bosch...aspon ta v nasem MIPcku  takze zadne BMM...jinak ja nejradsi karbec...tam do toho nekeca zadna elektronika a jedes tak jak slapnes  a tuning se neprovadi pres pocitac ale pretryskovanim 
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
Naposledy upravil Radic dne 24.8.07, 11:49, celkově upraveno 1
|
| 24.8.07, 11:44 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
Radic píše: no nevim co znamena ten nazev MPI ale ridici jednotka je tam taky Bosch...aspon ta v nasem MIPcku  takze zadne BMM...jinak ja nejradsi karbec...tam do toho nekeca zadna elektronika a jedes tak jak slapnes  a tuning se neprovadi pres pocitac ale pretryskovanim 
??? Tak to teda nevím...za chvilku tady bude tata s MPi felicií tak se schválně podívám
|
| 24.8.07, 11:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|