Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 jede na tři a nechce startovat... 
Autor Zpráva

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Tak snad neměl problém jako máš teďka momentálně ty :wink: :D .To by naštvalo,ani si neumim představit jak. :lol: Ale pokud to pojede,někde si někdy pročti v klidu udržbu a opravy Škoda 105-120 kde píší,jak se postarat o to,aby si někde nezůstal.Hodnoty jsou v knihách taky tady a bylo toho vytištěno tolik,že snad nelze nevědět... :wink:


21.8.07, 16:18
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.06, 13:56
Příspěvky: 167
Bydliště: Prostějov
Příspěvek 
Tak jsem se do toho včera pustil. Nerozpojovali se mi kladívka :shock: Tak to tata seřídil. Jelo to parádně 8)

.... než do chvíle, kdy jsem se večer vracel z města. Nejdřív to začlo škubat a pak úplně jet :evil: :evil: :evil:
Není nic lepšího, než v noci tlačit kilometr as půl auto :x
Budu muset sehnat jiný rozdělovač - je tam nějaký rozdíl mezi modely??

_________________
ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička :-)
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw :-) )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK :-) = Už není-totálka :-( , ale né mou vinou ;-)


22.8.07, 11:47
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Dave_Pv píše:
Tak jsem se do toho včera pustil. Nerozpojovali se mi kladívka :shock: Tak to tata seřídil. Jelo to parádně 8)

.... než do chvíle, kdy jsem se večer vracel z města. Nejdřív to začlo škubat a pak úplně jet :evil: :evil: :evil:
Není nic lepšího, než v noci tlačit kilometr as půl auto :x
Budu muset sehnat jiný rozdělovač - je tam nějaký rozdíl mezi modely??


A co zase tam je pecka na kontaktech? To by vazne byl ten kondik ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


22.8.07, 11:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.06, 13:56
Příspěvky: 167
Bydliště: Prostějov
Příspěvek 
Tak dnes jsem do toho sedl a nastartoval a jelo to normálně :roll: Nechápu to.

Mohla by nějak blbnout cívka? Třeba když je vlhko?

_________________
ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička :-)
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw :-) )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK :-) = Už není-totálka :-( , ale né mou vinou ;-)


22.8.07, 13:19
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Dave_Pv píše:
Tak dnes jsem do toho sedl a nastartoval a jelo to normálně :roll: Nechápu to.

Mohla by nějak blbnout cívka? Třeba když je vlhko?


Ale ne, žádnej rozdělovač neměn, zbytečné. Kup kladívka, kond, seřídit a bude to OK

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


22.8.07, 15:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.06, 13:56
Příspěvky: 167
Bydliště: Prostějov
Příspěvek 
A když se ty kladívka mění, musí se to pak nějak seřídit? Sorry, že se ptám jak blbec, ale škodovku fakt nevím :oops:

_________________
ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička :-)
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw :-) )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK :-) = Už není-totálka :-( , ale né mou vinou ;-)


22.8.07, 17:59
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
No jistě, musíš udělat odtrh (myslím, že má být 0,4mm), natočíš hřídelí tak, aby byl kontakt nejvíce rozevřen a mezi kontakty musí být ta mezera.

A potom samozřejmě předstih.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


22.8.07, 18:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Pozor na polsky kladivka, nejde na nich nastavit pozadovana vule, vzdy se vrati asi na 0,1mm !!!

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


22.8.07, 18:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak tak, dobré jsou německé výroby

Kondenzátor pouze TESLA

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


22.8.07, 19:36
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
Bude to spíš něco v zapalování. Jelikož při jízdě při podřazení a puštění plynu to slabě střílelo do výfuku.
A otázky: Jak seřídit - volnoběh
- předstih
- kladívko

Díky moc za každou radu. Do pátku musím vyjet a musí to ujet 200 km :shock:[/quote]

kdyz to takhle strili pri pousteni plynu,tak u me je to : 75% karbec, 25% kladivka..

volnobeh seridis velkym sroubem na karbecu..je to velkej sroub na sroubovak 10mm, jinej takovej neni.
predstih: na remenici nastavis prvni malou drazku k rysce a potootacis rozdelovam dokud nehodi jiskru..
kladivka: na merkach si nastavis 0,40mm a dotahnes sroubky co je drzi...

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


22.8.07, 19:37
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Matthes píše:
Pozor na polsky kladivka, nejde na nich nastavit pozadovana vule, vzdy se vrati asi na 0,1mm !!!


no tak v nejhorším ho přihneš.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


22.8.07, 20:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
Kristensen píše:
Matthes píše:
Pozor na polsky kladivka, nejde na nich nastavit pozadovana vule, vzdy se vrati asi na 0,1mm !!!


no tak v nejhorším ho přihneš.

De o to, ze desticku, ktera jede po vacce nemaji z kuprexitu ale z umele hmoty a tak se hned ojede.

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


22.8.07, 20:11
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Kristensen píše:
no tak v nejhorším ho přihneš.


Tak budou ty plosky sikmo a zachvili dejdou, ale hlavni problem je v tom, ze ten spodni plech ma 2 diry a voni maj jednu (tu ovalnou) kratkou, o to jde ... jinak pokud se veme vrtacka a ubrousi se dostrany tak vydrzej, sem je dal kamosovi takhle potuneny a jezdi pul roku v poho.

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


22.8.07, 20:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.06, 13:56
Příspěvky: 167
Bydliště: Prostějov
Příspěvek 
Takže:

volnoběh - neřeším, vyřešil se sám nastavením kladívek
kladívka - budou určitě špatný, občas to hodí jiskru, občas ne a jiskří jak prase
předstih - ještě uvidíme :-)


Už jsem na to neměl nervy, tak radši jezdím audinou :-) Jelikož jak jsem psal že to nastartovalo, tak to zase segru nechalo stát 2 km od baráku, tak chudera tlačila :-D

Ale opravit to musím. Chci aby to jezdilo ;-)

PS. Jsem ji říkal, že to tam měla nechat stát :-D

PS2. Kolik stojí nová kladívka? Už je mám, ale od souseda, tak ať vím co mu za to dát :-)

_________________
ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička :-)
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw :-) )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK :-) = Už není-totálka :-( , ale né mou vinou ;-)


23.8.07, 14:51
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Nová stojí tak 50kč ale jestli moc jiskří není to jimi ale kondezátorem!

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


23.8.07, 15:57
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.024s | 12 Queries | GZIP : Off ]