| Autor |
Zpráva |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Srouby havy favorit
Mate nejake zkusenosti jak uspesne demontovat hlavu na favoritu aby se sroub nezalomil? - Prudce trhnout, nebo pomalicku nebo jako se zavitnikem tam a zpet?? Nechci aby se mi to zase stalo. Viz http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.p ... c&start=30
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 21.8.07, 22:30 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Nazacatku oklepat kladivem, ne ale nejak moc silne, tak normalne no 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 21.8.07, 22:31 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Matthes píše: Nazacatku oklepat kladivem, ne ale nejak moc silne, tak normalne no 
já to teda natřískám řádně, vrazím tam imbus a jedu po něm deset pecek težkým kladivem tak dráha 10 cm a ještě jsem nezalomil miloš
|
| 22.8.07, 09:47 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
slovacek.milos píše: já to teda natřískám řádně, vrazím tam imbus a jedu po něm deset pecek težkým kladivem tak dráha 10 cm a ještě jsem nezalomil miloš
Taky jsem mlátil, ale když je šroub zarezlý, je to marné. Navíc mi rupla podložka pod šroubem, zatím jsem novou nesehnal...
|
| 22.8.07, 10:26 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Normálně bez trhu tahem povolit...A mazat při zpětné montáži...Klepáním v případě,že vizáž motoru vypadá jako za čerstva vylovená ponorka,co pod hladinou čekala 50 let...až si jí někdo všimne 
|
| 22.8.07, 16:28 |
|
 |
|
Gemini
Registrován: 25.6.07, 00:22 Příspěvky: 528 Bydliště: Trenčín , Slovakia
|
robim to dost casto...... kazdemu srobu klepnem 5kg kladivom, pouzijem imbus do goly, zoberem trhak ( 50 cm) a povolujem trhnutim, dava to strasne rany ked sa to povoluje, ale este ani raz som srob neutrhol
_________________ Škoda Rapid 146 - 93 HP , 140 Nm
Škoda 130 Maxi - 105 HP, 140 Nm
Škoda Rapid Turbo - 122 HP, 231 Nm
|
| 22.8.07, 18:57 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Na ty srouby klepete (masirujete, mlatite...) pres ten imbus nebo pres nejakou kulatinu?
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 22.8.07, 22:28 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
DRYVER píše: Na ty srouby klepete (masirujete, mlatite...) pres ten imbus nebo pres nejakou kulatinu? mno já bych tak dal takovej ten imbus jak je na golách a nebo přes nějakej bronzovej špalíček ale inak já osobně po ty hňápu napřímo kladivem a nikdy sem nict nepokazil 
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 22.8.07, 22:33 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
ja Favo nemlátim, nasadím, zaprem sa, riadne to rupne a sledujem či povolil, alebo praskol  , ale zatiaľ vždy povolil a nepraskol 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 22.8.07, 22:40 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
michalkatka píše: ja Favo nemlátim, nasadím, zaprem sa, riadne to rupne a sledujem či povolil, alebo praskol  , ale zatiaľ vždy povolil a nepraskol 
Takhle sem to taky do ted delal - par jich uz prezilo ale ted sem taky zabral a koukam jako blazen ze ten sroub je hend venku, je kratky a jde lehko vytocit - proste se parchant zalomil. Nastesi to byl motor co byl urcen k tomu aby doma zavazel a popripade na nejake nahradni dily
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 22.8.07, 22:51 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
 ja to videl
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 25.8.07, 23:02 |
|
 |
|
Dyno
Registrován: 27.7.07, 20:48 Příspěvky: 447 Bydliště: Valbys u Rožnova p.Radhoštěm
|
 ja to videl[/quote]
Dobrý postřech!! Jen jsem tě zkoušel 
_________________ Škoda 105 (motor 120;136)
|
| 25.8.07, 23:13 |
|
 |
|
Dyno
Registrován: 27.7.07, 20:48 Příspěvky: 447 Bydliště: Valbys u Rožnova p.Radhoštěm
|
Po pravdě jsem potřeboval vyzkoušet svůj podpis jestli funguje,tak jsem jen tak hala bala něco napsal!!
_________________ Škoda 105 (motor 120;136)
|
| 25.8.07, 23:17 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Dyno píše: Po pravdě jsem potřeboval vyzkoušet svůj podpis jestli funguje,tak jsem jen tak hala bala něco napsal!!
Ha, veskery zmeni se projevi i u starsich prispevku 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 25.8.07, 23:21 |
|
 |
|
Dyno
Registrován: 27.7.07, 20:48 Příspěvky: 447 Bydliště: Valbys u Rožnova p.Radhoštěm
|
Jo u obrázku jo!! Ale jestli chceš přidat podpis si vždycky vybíráš!!
|
| 25.8.07, 23:23 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|