|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
 Re: Žere olej
Btw... co je to SMT oil tretment :?:[/quote]
chemie do motoru
http://www.autofam.cz/index.php?page=product&id=5808
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 12.8.07, 13:59 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
S tou penou sem se teda nasmal dost az me briho bolelo ale stacilo by. Nemusite ho kvuli jednomu nazoru hend ukamenovat a odsuzovat. Taky par takovych lidi znam co tam cpou penu a vpohode jezdej dal a technickou taky prochazi vpohode.
|
| 12.8.07, 19:58 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
DRYVER píše: S tou penou sem se teda nasmal dost az me briho bolelo ale stacilo by. Nemusite ho kvuli jednomu nazoru hend ukamenovat a odsuzovat. Taky par takovych lidi znam co tam cpou penu a vpohode jezdej dal a technickou taky prochazi vpohode.
No vidíš!!!
Akorát bych to nedával do raketoplánů. Se podívej, jak jim to vždycky nějak poruší ten plášť 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 12.8.07, 22:38 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
DRYVER píše: S tou penou sem se teda nasmal dost az me briho bolelo ale stacilo by. Nemusite ho kvuli jednomu nazoru hend ukamenovat a odsuzovat. Taky par takovych lidi znam co tam cpou penu a vpohode jezdej dal a technickou taky prochazi vpohode.
No jo, ať si na svým autě dělá co chce, mě to je vcelku jedno. Jenom jsem si nemohl pomoct, když nám takhle nahrál na smeč. 
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 13.8.07, 07:43 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Kazdy sveho stesti strujce. Ale s tim nahratim na smec to to beru 
|
| 13.8.07, 09:04 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 13.8.07, 11:56 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|