| Autor |
Zpráva |
|
Luc4SS
Registrován: 2.5.14, 16:36 Příspěvky: 44
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
chtel bych v tomto tematu pokracovat, mam take problem s topenim. Kdyz jedu kratkou vzdalenost ( cca 10 minut) tak mi topeni funguje. Kdyz jedu delsi vzdalenost, tak ze zacatku mi take topeni funguje ale maximalne 20 minut, pak prestane a fouka vlazny vzduch. ale kdyz jedu tu delsi vzdalenost a jedu z kopce tak to trochu topi Asi tam mam nejaky skritky nebo nevim diky
|
| 30.12.14, 08:38 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
Jaké auto?
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 30.12.14, 09:29 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
felda v kombiku - tesneni pod hlavou! tlakuje to do nabodky a prestane to topit
tatkovi to delalo taky
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 30.12.14, 09:51 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
Pokud Felda, tak taky bych to viděl na těsnění pod hlavou, to je taky tak 50% závad na Feldě 
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 30.12.14, 10:13 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
přebrousit hlavu vyměnit gufírka, změřit přesahy, udělej to zavčas protože ti nateče do šroubu a když ho zarveš tak ten motor můžeš vyhodit, 
|
| 30.12.14, 11:47 |
|
 |
|
Luc4SS
Registrován: 2.5.14, 16:36 Příspěvky: 44
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
ano mam feldu 1.3 mpi jinak na kolik to vyjde si to nechat vymenit ? samozrejme ne v ofiko servisu, plus minus ? diky
|
| 30.12.14, 13:38 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
tak nejlevneji asi za 500 s materialem poradne cca 1500-2000 kc
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 30.12.14, 13:44 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
počítej 12-13 stovek materiál pokud to neodstal termostat to by bylo dalších cca 600 + práce
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.12.14, 14:49 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
pořádně za dvojku tak to ani já neumím
hlava celá jak nová s ventilama 16OO dvěkrát hodonín 35O těsnění 4OO šrouby 4OO chladící kapalina 390 do toho zabordelizované svíčky 32O bílý olej44O filtr1OO + práce ? ........................................................
|
| 30.12.14, 14:58 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
a na co skoro novou hlavu ??
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 30.12.14, 15:15 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
oprava hlavy to je minimálně srovnání, pak doporučený zabrousit ventiliy + nový gufera a je to hned
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.12.14, 16:01 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
to sou moresy - nikdy sme to nedelali a auta se k nam nevraceli - jo max srovnat hlavu kdyz byla kriva ale to bylo na jednom z 30 aut
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 30.12.14, 16:05 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
U palice, stejne jako se to tyka pretesneni vlozek/vymezeni presahu, je treba to napred rozebrat, a pak zhodnotit, zda, a co vsechno je potreba udelat. To, ze nektery servisy to delaji vse a automaticky je jen o trochu mensi stupen pekla, nez debilni mechanik, co to nenecha udelat ani kdyz je to potreba...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 30.12.14, 16:19 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
pokud bych měl dát záruku na opravu tak to udělám stejně tak ...
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.12.14, 16:34 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: Topení aneb kde se ztrácí teplý vzduch :D
Na FA-FE 1,3 treba hlavu zrovnat skoro vzdy. a pri tretine treba este podlozit vlozky valcov. naposledy som sa s tym hral a pod 150e som to spravit nevedel Na 1,6 zase vzdy bolo treba skontrolovat volu ventilov vo voditkach, a prelisovat, vysustruzit...
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 30.12.14, 18:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|