| Autor |
Zpráva |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Pokiaľ nieje upravený motor,tak nie.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 13.11.13, 07:59 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
i neupravenej může pokud se rozsype rozvod
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 13.11.13, 11:07 |
|
 |
|
JonnyBC
Registrován: 12.11.13, 18:52 Příspěvky: 20
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Ještě jednou krátký dotaz, motor běží, rozvody OK, ale na volnoběh občas problikne mazání. Ze začátku nic a teď po 150km. Vanu, všechno jsem vyčistil, dal nový olejový filtr,oleje je dost. Asi dostalo zabrat čerpadlo co?...Mám to 1,3 MPi, nemůžu najít na to náhradní díly, jen takové ozubené kola na hřídeli, to je samotné čerpadlo? nebo je to jen náhon. Vím,že se zubové čerpadla s protiběžnýmy koly dělají,ale se mi to nezdá...dík
|
| 18.11.13, 15:01 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Ano jedno ozubene koleso je na hriadeli, druhe je volne na oske. Ovsem predpokladam skorej ze si pri montazi rozvodov otocil nahon - ozubene koleso na vacke pokial to zacalo robit po vymene. Pripadne je mozne ak si pouzil kila silikonu za si upchal hlavny kanal. Samotne olejove cerpadlo som este zodrate nevidel, to sa skorej vyderie material sacieho kosa (viko cerpadla zospodu).
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 18.11.13, 15:59 |
|
 |
|
JonnyBC
Registrován: 12.11.13, 18:52 Příspěvky: 20
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
otočil náhon? jako tou záslepkou ze shora? Po rozdělovači? Silikon byl ale kila to nebyly...spis zasraný koš, no...nebo čidlo... nad 900ot/min je to v klidu,ale mám strach,abych to nezanedbal...
|
| 18.11.13, 16:10 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Nie. Myslim to kolecko co ja na vacke pred dozvodovym kolom, da sa tam dat opacne (tzn ze ozubenie bude blizsie k rozvodom) a potom moze nastat problem s pohonom olejoveho cerpadla.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 18.11.13, 17:22 |
|
 |
|
JonnyBC
Registrován: 12.11.13, 18:52 Příspěvky: 20
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Už vím co myslíš,ale to nehrozí, mám to dobře a bezprostředně po opravě to jelo, po 200km to na volnoběh jen problikavá...
|
| 18.11.13, 17:35 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
No sak ono to jazdit jazdi, ale moze sa stat ze ten zubovy prevod preskakuje z casu na cas... Pokial to ovsem nebude tymto tak by som vsadzal na ten silikon.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 18.11.13, 18:04 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
dal si správně kolečka ? jsou na nich značky a ty by se měli potkávat při otáčení, a dal si papírový těsnění pod sací koč ?
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 18.11.13, 18:33 |
|
 |
|
JonnyBC
Registrován: 12.11.13, 18:52 Příspěvky: 20
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Čerpadlo jsem neměl dole, sundal jsem to jako celek,měnil jsem jen rozvod a čistil vanu... podívám se na čidlo, a když tak sundám vanu, postupně i koš s čerpadlem...
|
| 18.11.13, 19:54 |
|
 |
|
goodbie
Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
co je tam za olejovej filtr??značka???
_________________ Škoda 125 červená r.v.1988
|
| 18.11.13, 20:18 |
|
 |
|
JonnyBC
Registrován: 12.11.13, 18:52 Příspěvky: 20
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Purolator
|
| 18.11.13, 21:20 |
|
 |
|
goodbie
Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
_________________ Škoda 125 červená r.v.1988
|
| 18.11.13, 22:07 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
No dovol? Purolator filters je joint venture Bosch a Mann+Hummel - Vyrábí olejový filtry už od roku 1923. Když se kdekoliv na světě řekne oil filter, znamená to purolator - v podstatě filtraci oleje vymysleli.
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 18.11.13, 22:17 |
|
 |
|
goodbie
Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
|
 Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
a sakra tak to mám nějakou mezeru ve vzdělání tak filtr to nebude 
_________________ Škoda 125 červená r.v.1988
|
| 19.11.13, 00:13 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|