| Autor |
Zpráva |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: JannyMi Forman
nepoužitu ? skontrolujem svoju a ked bude popraskana dam ti vediet
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 18.8.13, 11:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: JannyMi Forman
Použitu,ale tú tvrdoplastovogumenú,čo nepraská.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 18.8.13, 12:26 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: JannyMi Forman
matne spominam že to tam asi mam ale skontrolujem to pre istotu inač nevieš či sa daju kupit osobitne tesnenie pod vstrek a pod skrtiacu klapku a pod a nad podložku , nikde som to na internete nevydel, a nove som si vyrobil z tvrdeneho papiera ale dost pochybujem o ich tesnosti
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 18.8.13, 13:47 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: JannyMi Forman
ee
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 18.8.13, 16:26 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: JannyMi Forman
tak potom kupim original papier čo sa použiva na tesnenia a z neho zase budem vystrihovat
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 18.8.13, 19:06 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: JannyMi Forman
Klingerit se prý už normálně neprodává, jelikož obsahoval azbest. Ale nějaká náhrada asi bude, vidím to však tak, že to bude málo kvalitní.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 20.8.13, 21:29 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: JannyMi Forman
Klingerit je dost hruby, da sa kupit aj tenky origo zeleny papier z ktoreho sa vystrihavali tesnenia pre stare jawy A4 určite bude stačiť
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 21.8.13, 09:46 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: JannyMi Forman
oživoval som farbu pneumatik z prepalenym olejom a dost to pomohlo tu je foto po natreti  a tu je foto ked to uschlo a na tejto fotke som ešte natrel predny a zadny naraznik plus nasavač na kapote ked to do seba vpije ten plast bude vydiet zmenu  a tu pridavam fotku natreteho den odstateho ešte nevysušeneho nasavača na kapote  a tu pridavam slubenu fotku 3 brzdoveho svetla 
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 27.8.13, 12:18 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: JannyMi Forman
Urobil si veľkú chybu.Všetko bude ešte v horšom stave ako predtým.Na pneu sa olej nikdy nesmie dávať,max. tak nejaký oživovač pneu.Olej ,a ešte použitý ich parádne rozleptá.A tie plasty uvidíš,čo sa stane,keď sa zaprášia.Úprimnú sústrasť.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 27.8.13, 17:37 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: JannyMi Forman
počasie je take že nenapraši, do zajtra rana by mala byt viac ako 50 % plastov sucha už dnes na niektorych bolo vydno vysušene miesta
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 27.8.13, 19:10 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
 Re: JannyMi Forman
omg:S
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 27.8.13, 19:48 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: JannyMi Forman
Michalovce...aha, to je skoro u Užhorodu... tak to potom chápu  Nezapomeň ještě vomastit brzdový kotouče, aby nerezly a hezky se leskly 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 27.8.13, 20:00 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: JannyMi Forman
Neviem ako môže olej vyschnúť..Ale varovaný si bol..
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 27.8.13, 21:35 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Přeháníte, já taky "vyčistil" nárazníky a plasty exteriéru olejem, pár dní to vypadalo hezky, při dešti z toho pěkně stékaly velké kapky vody a dál se nic nestalo. Ještě jste mi v garáži chválili fotky. Na pneumatiky bych to asi nedával...
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 27.8.13, 21:53 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: JannyMi Forman
oprava nie vyschne ale vstreba sa do plastu  sekol som sa moja chyba
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 27.8.13, 21:56 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|