|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
zkoušel sem to vazelínou, pak sem to vyčistil a barvou a ten plastovej kus je v pohodě.... a co je policajt na olej?
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 21:30 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
To je takovej ten kus válca, co k němu vede drát a když je pokaženej, tak nesvítí taková ta konvička. 
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 10.6.07, 21:32 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
tak už vim, a jak to přez něj může týct? ujel sem s tim asi 2 kiláky na benzín a nevyteklo nic, pak sem prepnul na plyna a teče to
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 21:34 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
a nevíte ještě někdo kolik stojí benzinová pumpa na favorita? nebo nějaký stránky kde bych to našel. dík
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 11.6.07, 22:05 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 12.6.07, 08:18 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
když na to kliknu votevře se mi stránka auto kelly a na ní žádná pumpa
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 13.6.07, 10:55 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
už v pohodě, našel sem to, jen mi to dalo trochu práce 
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 13.6.07, 11:01 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
stangha píše: když na to kliknu votevře se mi stránka auto kelly a na ní žádná pumpa
Aha, ale kopíroval jsem odkazy
Je to divný...
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 13.6.07, 16:16 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|