| Autor |
Zpráva |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
 Benzinová pumpa Rapid
zdravim, mám v rapidu favoritáckej motor a včera sem sundal benzinovou pumpu protože z ní prosakoval benzin. nevim kdo jí tam předemnou dával ale nedal tam snad ani těsnění, tak sem to vyčistil a těsnění sem tam dal, těsnění sem namazal barvou aby to tam líp sedělo. pak sem se projel na benzin abych to vyzkoušel (jinak jezdim na lpg) a všechno bylo v pohodě, pod pumpou ani kapka benzinu, ani oleje. pak sem ale ujel asi 40km na plyn, zaparkoval sem a asi za 2 hodiny sem měl pod autem loužičku oleje.už vážně nevim co s tim. neví někdo co s tim mám dělat?
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 11:04 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
vsetky stycne plochy su rovne a neposkriabane?
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 10.6.07, 11:11 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
myslím si že jo
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 11:12 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
a kdyby nebyly? tak co mám udělat?
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 11:12 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
stangha píše: a kdyby nebyly? tak co mám udělat?
silikon 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 10.6.07, 11:14 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
myslíte že by pomohlo gumový těsnění?
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 11:28 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
stangha píše: myslíte že by pomohlo gumový těsnění?
guma na tom mieste by podla mna bola docasnym riesenim... plyn v olejovej vani ma 70 stupnov, olej vo vani mozno okolo 80, steny motora budu tiez zohriate niekde k 80tim stupnom. Navyse je tam staly pristup oleja. Ta guma nebude mat dlhu zivotnost. Skus sa riadit pokynmi pre pretesnenie krytu vahadiel.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 10.6.07, 11:34 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
stangha píše: myslíte že by pomohlo gumový těsnění?
guma asi ne ale silikon je do 300 stupňů 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 10.6.07, 11:39 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
takže silikonový těsnění? a prodává se to?
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 11:47 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
stangha píše: takže silikonový těsnění? a prodává se to?
motorovej silikon  stojí asi 150 peněz
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 10.6.07, 11:52 |
|
 |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
stangha píše: takže silikonový těsnění? a prodává se to?
sadra myslel tekutý ,v tubě tím to napatláš a přilepíš
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 10.6.07, 11:52 |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
všechny ty těsnění sem napatlal barvou aby to líp sedělo a stejně to teklo
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 10.6.07, 16:21 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
stangha píše: všechny ty těsnění sem napatlal barvou aby to líp sedělo a stejně to teklo
jakou barvou???
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 10.6.07, 16:26 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
stangha píše: všechny ty těsnění sem napatlal barvou aby to líp sedělo a stejně to teklo
barva je nahovno, kdysi sem tím zkoušel těsnit fíky a chcalo to jak zjednaný, napatlej tam silikon na motory a máš klid...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 10.6.07, 16:36 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Buď silikon, nebo potři těsnění vazelínou. A zkontroluj si tu pertinaxovou destičku mezi blokem a čerpadlem, jestli není v rozích prasklá, jinak to můžeš těsnit jak chceš a stejně to pořád poteče. A neteče ti to náhodou přes policajta na olej?
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 10.6.07, 19:57 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|