| Autor |
Zpráva |
|
Dr Meduza
Registrován: 7.2.07, 13:01 Příspěvky: 397 Bydliště: Praha
|
 Vymena rozvodu favorit bez vyndani motoru - da se to udelat?
Otazka je jasna, daj se ve Favoritu vymenit rozvody bez toho, aby se vyndal motor?
_________________ Rezorit 136L LPG rv 90 vymena za Hnujdai Coupe 2.0 LPG
|
| 29.5.07, 22:50 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Jo, nakloní se to na jednu stranu, mám pocit, že deekay to dělal.
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 29.5.07, 22:53 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
Nepér píše: Jo, nakloní se to na jednu stranu, mám pocit, že deekay to dělal.
som to nakoniec dal do servisu
no lama som no.... 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 29.5.07, 22:55 |
|
 |
|
Kikan
Registrován: 5.5.06, 22:29 Příspěvky: 524 Bydliště: Orlová
|
Vytahovat uplně ho nemusíš, jen si ho spustíš na straně rozvodu.
_________________ Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993
|
| 29.5.07, 23:01 |
|
 |
|
Dr Meduza
Registrován: 7.2.07, 13:01 Příspěvky: 397 Bydliště: Praha
|
a bez toho aby se s nim vubec hejbalo to asi nejde co ?
_________________ Rezorit 136L LPG rv 90 vymena za Hnujdai Coupe 2.0 LPG
|
| 29.5.07, 23:06 |
|
 |
|
Kikan
Registrován: 5.5.06, 22:29 Příspěvky: 524 Bydliště: Orlová
|
Hmm. Je sice pravda že jsem sundával výko rozvodů, aniž bych motor spouštěl (protože když jsem dával rozdělovač, tak mi tam spadl šroubek  ), ale jestli to vyměníš? nevím.
_________________ Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993
|
| 29.5.07, 23:15 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
pochybujz ze to jde.to to rovnou muzes delat vejfukem 
|
| 30.5.07, 08:37 |
|
 |
|
Dr Meduza
Registrován: 7.2.07, 13:01 Příspěvky: 397 Bydliště: Praha
|
fert.j píše: pochybujz ze to jde.to to rovnou muzes delat vejfukem 
No kdyz se da slozit lod v lahvi, tak by se i to dalo
Ale spis me to tak zajmalo, kdyz ne tak tam holt necham ty puvodni
_________________ Rezorit 136L LPG rv 90 vymena za Hnujdai Coupe 2.0 LPG
|
| 30.5.07, 09:18 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Na felcke mi kamos menil rozvody a motor nevyberal. Na fave to velmi ine nebude. Urcite to netrvalo viac ako 2 hodiny. Ale on je profi automechanik.
|
| 30.5.07, 09:52 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
Peter50kw píše: Na felcke mi kamos menil rozvody a motor nevyberal. Na fave to velmi ine nebude. Urcite to netrvalo viac ako 2 hodiny. Ale on je profi automechanik.
ja som sa pytal tam kde mi to menili: oni vybrali cely motor aj ked nemuseli lebo sa to potom jednoduchsie meni. je otazka ci si chces dat pracu s vymenou motora... 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 30.5.07, 13:28 |
|
 |
|
Kaliban123
Registrován: 5.8.06, 22:50 Příspěvky: 761 Bydliště: Brno
|
Já jsem ted nedávno dělal rozvody s kamošem na mém fáčku a motor se nevydělával vůbec jako jde to ale jelikož jsme jen laici a bez nějakého profi nářadí tak nám to trvalo dost dlouho ale jako fakt jde to bez vyndávání popouštění motoru v klidu nemáš tam sice metr místa ale jde to nejhorší je asi tak shodit vanu v oblasti poloos a pak prsa ale pokud je nějaké nářadí jde to
|
| 30.5.07, 13:50 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
motor se nevydělává a zhruba každé desáté rozvody jsou problém, zatržené šrouby, natřískané kola rozvodů, že pak nejdou dole, spadne axiální vymezovací kroužek, přirezlé PP kolo a jiná potěšení miloš
|
| 30.5.07, 14:11 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
slovacek.milos píše: motor se nevydělává a zhruba každé desáté rozvody jsou problém, zatržené šrouby, natřískané kola rozvodů, že pak nejdou dole, spadne axiální vymezovací kroužek, přirezlé PP kolo a jiná potěšení miloš
axiální kroužek pořešíš velice jednoduše aby ti nespadnul, sešlápneš spojku a zašprajcuješ ji sešláplou.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 3.6.07, 17:57 |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
Rozvody na Fáčku jsem měnil aniž bych jakkoliv hejbal s motorem.
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 3.6.07, 18:09 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Kristensen píše: slovacek.milos píše: motor se nevydělává a zhruba každé desáté rozvody jsou problém, zatržené šrouby, natřískané kola rozvodů, že pak nejdou dole, spadne axiální vymezovací kroužek, přirezlé PP kolo a jiná potěšení miloš axiální kroužek pořešíš velice jednoduše aby ti nespadnul, sešlápneš spojku a zašprajcuješ ji sešláplou.
dobrý nápad to jsem zatím neslyšel, mě to teda spadlo jednou, motor nešel otočit a dávaám si pozor miloš
|
| 3.6.07, 19:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|