|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
karbec - přívodní hadice paliva
| Autor |
Zpráva |
|
Dave_Pv
Registrován: 5.11.06, 13:56 Příspěvky: 167 Bydliště: Prostějov
|
 karbec - přívodní hadice paliva
Mám dotaz, jelikož jsem dnes přidělával hadičku od pumpy ke karbecu, tak jsem si všiml, že ta rourka, na kterou to přidělává, se posunuje (s menšími obtížemi) volně ve směru osy. Tak se chci zeptat jestli je to normální nebo co s tím dělat?
_________________ ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK = Už není-totálka , ale né mou vinou
|
| 25.5.07, 18:57 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: karbec - přívodní hadice paliva
Dave_Pv píše: Mám dotaz, jelikož jsem dnes přidělával hadičku od pumpy ke karbecu, tak jsem si všiml, že ta rourka, na kterou to přidělává, se posunuje (s menšími obtížemi) volně ve směru osy. Tak se chci zeptat jestli je to normální nebo co s tím dělat?
A kape z toho benzin nebo tam je sucho??
|
| 25.5.07, 18:59 |
|
 |
|
Dave_Pv
Registrován: 5.11.06, 13:56 Příspěvky: 167 Bydliště: Prostějov
|
 Re: karbec - přívodní hadice paliva
DRYVER píše: Dave_Pv píše: Mám dotaz, jelikož jsem dnes přidělával hadičku od pumpy ke karbecu, tak jsem si všiml, že ta rourka, na kterou to přidělává, se posunuje (s menšími obtížemi) volně ve směru osy. Tak se chci zeptat jestli je to normální nebo co s tím dělat? A kape z toho benzin nebo tam je sucho??
Právěže mám obavy, že z toho kape. Jelikož to smrdělo, bylo mokrý a sežralo mi to celkem dost paliva za cestu  Největší strach mám z toho, že pod tou hadicí jsou svody 
_________________ ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK = Už není-totálka , ale né mou vinou
|
| 25.5.07, 19:07 |
|
 |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
 Re: karbec - přívodní hadice paliva
Dave_Pv píše: DRYVER píše: Dave_Pv píše: Mám dotaz, jelikož jsem dnes přidělával hadičku od pumpy ke karbecu, tak jsem si všiml, že ta rourka, na kterou to přidělává, se posunuje (s menšími obtížemi) volně ve směru osy. Tak se chci zeptat jestli je to normální nebo co s tím dělat? A kape z toho benzin nebo tam je sucho?? Právěže mám obavy, že z toho kape. Jelikož to smrdělo, bylo mokrý a sežralo mi to celkem dost paliva za cestu  Největší strach mám z toho, že pod tou hadicí jsou svody 
předpokládám že na120ce vyměň víčko karbecu ,nebo skus tu trubičku naklepat dovňitř.(přes dřevo )
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 25.5.07, 20:21 |
|
 |
|
Luboš
Registrován: 8.1.06, 02:11 Příspěvky: 286 Bydliště: ČR
|
Měla by držet fest, já pro změnu nevím, jak jí z toho škodováckého víčka vydolovat ven... 
|
| 25.5.07, 22:58 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: karbec - přívodní hadice paliva
jindra píše: Dave_Pv píše: DRYVER píše: Dave_Pv píše: Mám dotaz, jelikož jsem dnes přidělával hadičku od pumpy ke karbecu, tak jsem si všiml, že ta rourka, na kterou to přidělává, se posunuje (s menšími obtížemi) volně ve směru osy. Tak se chci zeptat jestli je to normální nebo co s tím dělat? A kape z toho benzin nebo tam je sucho?? Právěže mám obavy, že z toho kape. Jelikož to smrdělo, bylo mokrý a sežralo mi to celkem dost paliva za cestu  Největší strach mám z toho, že pod tou hadicí jsou svody  předpokládám že na120ce vyměň víčko karbecu ,nebo skus tu trubičku naklepat dovňitř.(přes dřevo )
Narvi tam hermetik s koudelí a pořádně to zaklep dovnitř...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 25.5.07, 23:59 |
|
 |
|
Nakadah
Registrován: 27.4.07, 09:15 Příspěvky: 185 Bydliště: Ostrava
|
Jednou se mi na Kawe taky podarilo vyrvat nalisovanou trubicku z tela kohoutu na nadrzi. Takze sem to ocistil, odmastil, na stycny plochy nanesl sekundove lepidlo a nalisoval to zpet. Drzi to do dneska - cca 3roky. Nak
|
| 26.5.07, 09:57 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
No, buď to tam naklep a ak Ti to nepomôže, tak trubičku vyber všetko vyčisti, natri ju epoxidovým lepidlim a naklep dovnútra, nechaj aspoň 24 hod vyschnúť a malo by to držať....alebo vybrať, narezať závit do víka a nechať vyrobiť trubičku so závitom na konci...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 26.5.07, 12:21 |
|
 |
|
roman heller
Registrován: 19.10.06, 20:43 Příspěvky: 709 Bydliště: Milovice
|
To se stávalo že ta trubička vylítla a pak auto chytlo.......takže nějak zadělat a nebo vyměnit víčko,každopádně to nenechej být... 
_________________
|
| 27.5.07, 11:05 |
|
 |
|
spartra
Registrován: 3.3.06, 22:13 Příspěvky: 1331 Bydliště: královehradecký kraj
|
mno vyndat nejlíp naklepnout + zalepit 2 sloužkový hlinikoý lepidlo
_________________ š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85
|
| 27.5.07, 20:16 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|