|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Odvzdusnovanie chladiacej sustavy
| Autor |
Zpráva |
|
THC
Registrován: 22.5.07, 19:52 Příspěvky: 1 Bydliště: Bratislava
|
 Odvzdusnovanie chladiacej sustavy
Cafte, potreboval by som od Vas poradit ako sa odvzdusnuje chladiaca sustava na felde 1,3mpi, kamos mi vravel ze je volakde odvzdusnovak ale ja som ho nenasiel, poradite mi s tym ? budem vam vdacny
|
| 22.5.07, 19:58 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Odvzdusnovanie chladiacej sustavy
THC píše: Cafte, potreboval by som od Vas poradit ako sa odvzdusnuje chladiaca sustava na felde 1,3mpi, kamos mi vravel ze je volakde odvzdusnovak ale ja som ho nenasiel, poradite mi s tym ? budem vam vdacny
iba naleješ vodu a necháš to zohriať po kým ti nezopne ventilátor, pri felde nemusíš mať ani kúrenie otvorené....
a iba sleduješ či tam je tej dosť vody, prípadne doleješ....
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 22.5.07, 20:19 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
A pokud chceš 100% jistotu že jsi pro to udělal vše tak na studeným motoru nech otevřený topení a MPi má pouze nacvaknutý čidlo teploty u termostatu, tak ho vycvakni ven a lej vodu dokud se ti otvor pro čidlo nezaplní, po té ho vrať zpět dolej na horní rysku a nech ohřát, voda by měla v nádobce spadnout mezi rysky nebo na minimum.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 22.5.07, 20:59 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
Kristensen píše: A pokud chceš 100% jistotu že jsi pro to udělal vše tak na studeným motoru nech otevřený topení a MPi má pouze nacvaknutý čidlo teploty u termostatu, tak ho vycvakni ven a lej vodu dokud se ti otvor pro čidlo nezaplní, po té ho vrať zpět dolej na horní rysku a nech ohřát, voda by měla v nádobce spadnout mezi rysky nebo na minimum.
myslím že je to zbytočné... favo aj fela má samoodvzdušňovací systém, termostat sa montuje tým cuplíkom hore preto aby tade vzduch prešiel do expanzky, pretože to je najvyžší regulačný bod sústavy, teda radiátor kúrenia je vyžšie, ale to je uzavretý okruh ktorý má pri zavretom termostate dostatočnú cirkuláciu aby sa vzduch od tiaľ vytlačil. a na felde kúrenie byť otvorené nemusí, tá má radiátor bez ventilu, je to tam riešené iba klapkami vzduchu...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 22.5.07, 21:10 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Kristensen píše: A pokud chceš 100% jistotu že jsi pro to udělal vše tak na studeným motoru nech otevřený topení a MPi má pouze nacvaknutý čidlo teploty u termostatu, tak ho vycvakni ven a lej vodu dokud se ti otvor pro čidlo nezaplní, po té ho vrať zpět dolej na horní rysku a nech ohřát, voda by měla v nádobce spadnout mezi rysky nebo na minimum.
On sa ten system odvzdusni aj sam, ale ked chces mat istotu, po naplneni systemu vytiahni na chvilu snimac teploty.
|
| 23.5.07, 10:47 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|