|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
PepCa
Registrován: 15.5.07, 19:06 Příspěvky: 2
|
 Serizeni predstihu S120L
Ahoj, nemam po ruce nikoho koho se zeptat a moje patrani na netu nedopadlo dobre.
Takze kdyz se kouknu na remenici tak je tam vryp a proti tomu jsou v bloku motoru rysky. 1 ryska je 1 stupen a zacina se od nuly? Jedny rysky jsou navic vyssi a jedny nizsi. Za rysku tedy berme vzdalenost dvou nejblizsich znacek.
Kolik mam seridit predstih na LPG?
Diky Vam chytrejsim a zkusenejsim moc za pomoc.
|
| 15.5.07, 19:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
hans
von GLEXR
Registrován: 10.1.06, 20:49 Příspěvky: 1246 Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
|
Ty rysky na bloku: první ryska zprava (jakoby pod rozdělovačem) je 0, mělo by to tam být i napsaný. Malá 5°, velká 10°, malá 15° atd... Předstih pro LPG ti ale bude muset říct někdo jinej.
_________________ 1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD 2) Sarah - Škoda 105 S 3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk
Škoda 742 Forever Team
|
| 15.5.07, 19:24 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Na LPG 10-15, ale co motor, to jinak, musíš ladit.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 15.5.07, 20:04 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Já dávám na plyn kolem 8° základní a asi 15° na volnoběh.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 15.5.07, 21:32 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Já mám na LPG základní 6° a volnoběh nevim nemám odstroboskopovane
|
| 15.5.07, 21:37 |
|
 |
|
PepCa
Registrován: 15.5.07, 19:06 Příspěvky: 2
|
 Dekuji moc
Ahoj,dekuji moc za odpovedi a rady. Zkusim neco kolem 10 a uvidime:) Jeste jednou moc dekuju. 0 5 10 uz si to budu pamatovat. PepCa
|
| 21.5.07, 20:43 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|