| Autor |
Zpráva |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: STK
jo, staré auta se zastavuji nejlíp. mě loni zastavili večer měštáci se 120tkou, no chodili kolem auta a hledali co by našli. Tak jsem jim normálně vyklopil: jo staré trupy sem vám dobře zastavují, co ? ale tady chlapci nic nenajdete .... 
|
| 15.3.11, 07:37 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
davemo
Registrován: 6.12.10, 17:55 Příspěvky: 295 Bydliště: Ostrava-Zábřeh
|
 Re: STK
No Sadra ma pravdu když končí v březnu tak hned budou zjištovat ke kteremu jsou za to pokuty jak svina  ještě když tu máme teď ty razie na pasy ale myslím že dneškem to skončilo.
_________________ Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)
|
| 15.3.11, 08:23 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
 Re: STK
Přesně tak TK končí dnem vyznačeným v TP. Já když měl 120 TK končila 17.8. a zastavili mě 16.8. říkal jsem jim že to platí do zítra ale trávil jsem s nima 30 minut než jim někdo tu informaci potvrdil...
|
| 15.3.11, 08:33 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
 Re: STK
Já si splet TK o měsíc, takže mě chytli, dostal jsem 400,- a policajt říkal, ať si to hned dodělám, že jak mě chytne dopravka, tak budou dělat velký kluky.
|
| 15.3.11, 09:19 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: STK
Na to bacha, můžou napařit až 5000 a tuším že půl roku bez řidičáku. Taky mě kdysi lapli a přimhouřili oči.
|
| 15.3.11, 09:24 |
|
 |
|
Sotek
Registrován: 7.8.07, 10:50 Příspěvky: 586
|
 Re: STK
když jsem měl Fáčko ( který už vzhledově před smrtí vypadlo bídně  tak vždy po setmění když kolem jela nějaká hlídka, tak jsem jenom viděl v zrcátku jak se otočili a dojeli a zastavili. Od tý doby co mám Fabii si mě nikdo nevšímá... Ale byla sranda vidět jejich kyselej ksicht když zjistili že jsem bílej  Jinak s tou STK, bacha i na to, jestli STK dává do systému záznam o provedené kontrole, mě třeba úplně chyběly záznamy za 6 let a to jsem pokaždý jel někam jinam. Ještě že tohle člověk nemá povinnost hlídat, ale je lepší mít u sebe doklad z STK.
_________________ Trabant 601s - už není Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný
|
| 15.3.11, 09:49 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: STK
To je imho pitomost, tahat s sebou lejstra z STK. Kdyby mi chtěli napařit pokutu, tak klidně můžou, ale nezaplatím. Povinnost je OTP a pojistka, vylepené štítky na SPZ. Nic víc.
|
| 15.3.11, 09:53 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: STK
no jo, ale když má někdo půl roku starou známku a perníkové prahy, to moc nejde dokupy 
|
| 15.3.11, 10:49 |
|
 |
|
davemo
Registrován: 6.12.10, 17:55 Příspěvky: 295 Bydliště: Ostrava-Zábřeh
|
 Re: STK
_________________ Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)
|
| 15.3.11, 11:01 |
|
 |
|
Sotek
Registrován: 7.8.07, 10:50 Příspěvky: 586
|
 Re: STK
fatal píše: To je imho pitomost, tahat s sebou lejstra z STK. Kdyby mi chtěli napařit pokutu, tak klidně můžou, ale nezaplatím. Povinnost je OTP a pojistka, vylepené štítky na SPZ. Nic víc. však jsem psal že to není povinnost, ale je to lepší, jako je kolikrát lepší jim něco ukázat nebo říct, jelikož se můžou nasrat a vždycky něco na autě najdou... bohužel to tak je. Ale proč jsem řekl že je lepší mít sebou ty papíry, mě osobně se to stalo že mi řekli, že v systému nemaj 6 let záznam o provedení STK ( poctivě jsem je dělal ) a pak jsem čekal asi 15 minut než to ověřovali a zkoušeli různě v systému dohledat, takže když ukážeš papíry tak hned jedeš, nebude tě nikdo zdržovat, stejně jako s datumem kdy přesně končí...
_________________ Trabant 601s - už není Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný
|
| 15.3.11, 11:34 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: STK
benga te prece vyzvou: předložte doklady potřebné k řízení motorového vozidla. dáš řidičák, malý TP, zelenou kartu a nazdar. a jak máš vylepenou platnou známku a v autě povinnou výbavu tak se není čeho obávat 
|
| 15.3.11, 11:41 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
 Re: STK
ja si myslim, ze ty papiry z STK jsou na nic, protoze nemaji urcite pro tohle zjistovani oporu v zakone (neni to jak uz nekdo psal povinny doklad), a ono se musi postupovat presne podle zakona, i kdyz rozum rika kolikrat neco uplne jineho
|
| 15.3.11, 11:47 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: STK
Sotek píše: ...jelikož se můžou nasrat a vždycky něco na autě najdou... Naserou se většinou jen když z nimi nejednáš slušně. Zatím mám zkušenost, že i když něco na autě našli, tak jsem prostě slušně argumentoval tak dlouho, až neměli jinou možnost než mě pustit. (Platí pro PČR, naopak s MP je nutno jednat ostře.)
|
| 15.3.11, 11:52 |
|
 |
|
Hiro
Registrován: 4.1.09, 20:00 Příspěvky: 3206 Bydliště: Havířov
|
 Re: STK
zvlášt havířovští MP že fatale 
_________________ Škoda 120L, 1987 - studentské auto, EDIT: už to není studentské auto. Udržuji vůz v pojízdně chátrajícím stavu  Dacia Dokker, 2015 - rodinné auto
|
| 15.3.11, 12:26 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: STK
Sotek píše: jelikož se můžou nasrat a vždycky něco na autě najdou... a co ti na autě najdou, když není děravé, máš dobré gumy, všechna světla předpisově svítí, klakson houká, stěrače stírají, ostřikovače ostřikují... a samozřejmě lékárnička, trojuhelník, zapnuté pásy a neřídit pod vlivem ... samolepka z STK a emisi je platná, tak nazdar
|
| 15.3.11, 13:18 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|