Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 09:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 K cemu je na skodovackym motoru to viko pod svickama ? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.06, 19:44
Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Pochybuju, že by Al víko prasklo, to dřív povolí ty štefty, na kterých drží (kdysi jsem jeden šteft utrhl...) :roll:

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


6.5.07, 09:21
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 13.7.06, 06:37
Příspěvky: 675
Bydliště: Kyšice
Příspěvek 
Bukaj píše:
Pochybuju, že by Al víko prasklo, to dřív povolí ty štefty, na kterých drží (kdysi jsem jeden šteft utrhl...) :roll:


Tak nějak...

_________________
Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P.
http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI


6.5.07, 09:48
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Thobiash píše:
Bukaj píše:
Pochybuju, že by Al víko prasklo, to dřív povolí ty štefty, na kterých drží (kdysi jsem jeden šteft utrhl...) :roll:


Tak nějak...


a docela blbě se vyndavaj :roll:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


6.5.07, 09:57
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 11 Queries | GZIP : Off ]