Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 16:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Vypne motor 
Autor Zpráva

Registrován: 25.4.07, 18:40
Příspěvky: 13
Příspěvek Vypne motor
Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.


25.4.07, 18:49
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Trochu to upřesni, za jakých podmínek, model, typ, rok, palivo, stáří zapalování atd.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


25.4.07, 18:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 28.10.06, 11:26
Příspěvky: 290
Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
Příspěvek 
mněl jsem ten samej problém očistil jsem ukostřovací pásku dole pod motorem a pokoj byla celá zadrbaná od oleje tak jsem juý pořádně vypral v benzínu třeba ti to pomůže


25.4.07, 19:14
Profil

Registrován: 25.4.07, 18:40
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Vypne motor
Martin Svoboda píše:
Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.

Rok vyroby 1989 tankujem 95 a doteraz sa mi to nestalo.Komlet cele zapalovanie ma asi tri mesiace.Novy rozdelovac, Inducka aj Tiristorove zapalovanieNiekedy to urobi ked je motor studeny a niekedy ked je teply.


25.4.07, 19:14
Profil

Registrován: 28.10.06, 11:26
Příspěvky: 290
Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
Příspěvek Re: Vypne motor
[quote="Martin Svoboda"][quote="Martin Svoboda"]Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.[/quote]
Rok vyroby 1989 tankujem 95 a doteraz sa mi to nestalo.Komlet cele zapalovanie ma asi tri mesiace.Novy rozdelovac, Inducka aj Tiristorove zapalovanieNiekedy to urobi ked je motor studeny a niekedy ked je teply.[/quote]


mněl jsem ten samej problém očistil jsem ukostřovací pásku dole pod motorem a pokoj byla celá zadrbaná od oleje tak jsem juý pořádně vypral v benzínu třeba ti to pomůže


25.4.07, 19:15
Profil

Registrován: 25.4.07, 18:40
Příspěvky: 13
Příspěvek 
kozina píše:
mněl jsem ten samej problém očistil jsem ukostřovací pásku dole pod motorem a pokoj byla celá zadrbaná od oleje tak jsem juý pořádně vypral v benzínu třeba ti to pomůže

Možeš mi prosím ta poradit kde ju najdem?


25.4.07, 20:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.06, 20:43
Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
Možeš mi prosím ta poradit kde ju najdem?[/quote]


se podívej z levé straný auta na bok převodovky....tam je páska která je propojovací mezi károu a motorem.. :D

_________________
Obrázek


25.4.07, 20:23
Profil ICQ

Registrován: 25.4.07, 18:40
Příspěvky: 13
Příspěvek 
roman heller píše:
Možeš mi prosím ta poradit kde ju najdem?



se podívej z levé straný auta na bok převodovky....tam je páska která je propojovací mezi károu a motorem.. :D[/quote]
Super dakujem


25.4.07, 20:56
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
jak to tak sleduji, tak pokud by byla ta páska v háji, tak to snad nestartuje, nebo to bude mít problémy se startem, že to vynechá bych hledal spíš u plus kabelu u baterky, kde jsou další dva dráty, které rády upadnou a pak to tam spíná jak policejní maják svítí nesvítí a pak bych to hledal v pojistkové desce, ty relátka v pravo studenáky, neposedný spolujezdec s dvanáctkou nohou je tam nadělá spolehlivě, nejsou zakrytované miloš


25.4.07, 21:41
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
jak to tak sleduji, tak pokud by byla ta páska v háji, tak to snad nestartuje, nebo to bude mít problémy se startem, že to vynechá bych hledal spíš u plus kabelu u baterky, kde jsou další dva dráty, které rády upadnou a pak to tam spíná jak policejní maják svítí nesvítí a pak bych to hledal v pojistkové desce, ty relátka v pravo studenáky, neposedný spolujezdec s dvanáctkou nohou je tam nadělá spolehlivě, nejsou zakrytované miloš


Jo tak nad tímhle jsem si taky lámal chvíli hlavu, kamarád měnil spojku na fávu a když měl všechno hotový tak mě volal že to startuje ale nechytne to, tak jsem jel k němu čumím jak opice do motoru kde si vytrhnul nějakej kabel nebo tak něco, ještě mu jak blb přehazuju zapalování a on se mě po pul hodině zeptá: "Ty kluku a jak moc vadí když jsem nedal na převodovku ten kostřící pásek?" Normálně infarktovej stav - hadr. Dal to tam a jelo to :lol: :lol: :lol:

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


25.4.07, 22:49
Profil

Registrován: 25.4.07, 18:40
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Vypne motor
Martin Svoboda píše:
Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.

Tak vymenil som Indučku a auto zatial slape


3.5.07, 17:53
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 11 Queries | GZIP : Off ]