SPOTREBA 2007- JE TO MOŽNÝ??
| Autor |
Zpráva |
|
kozina
Registrován: 28.10.06, 11:26 Příspěvky: 290 Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
|
 SPOTREBA 2007- JE TO MOŽNÝ??
JE MOŽNÝ ABY FAV.136 R.V.89 BRAL na 100km 5,8 litru ------ průměrná spotřeba
To mě kamoš snížoval hlavu tak jsem si myslel jak to půjde nahoru Kolik to bere vám???
|
| 12.4.07, 20:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: SPOTREBA 2007- JE TO MOŽNÝ??
kozina píše: JE MOŽNÝ ABY FAV.136 R.V.89 BRAL na 100km 5,8 litru ------ průměrná spotřeba To mě kamoš snížoval hlavu tak jsem si myslel jak to půjde nahoru Kolik to bere vám???
možné je všechno ale měř dlohodobě a uvidíš miloš
|
| 12.4.07, 21:07 |
|
 |
|
kozina
Registrován: 28.10.06, 11:26 Příspěvky: 290 Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
|
 Re: SPOTREBA 2007- JE TO MOŽNÝ??
[quote="slovacek.milos"][quote="kozina"]JE MOŽNÝ ABY FAV.136 R.V.89 BRAL na 100km 5,8 litru ------ průměrná spotřeba
To mě kamoš snížoval hlavu tak jsem si myslel jak to půjde nahoru Kolik to bere vám???[/quote]
možné je všechno ale měř dlohodobě a uvidíš miloš[/quote]
to jsem dělal a měl jsem 6,5
|
| 12.4.07, 21:31 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Zvysenie kompresie znizuje spotrebu. Udavana spotreba je mozna, vela zavisi od profilu trate a rychlosti.
|
| 12.4.07, 22:38 |
|
 |
|
Kikan
Registrován: 5.5.06, 22:29 Příspěvky: 524 Bydliště: Orlová
|
Taky jsem snižoval hlavu a spotřeba mi klesla, ale nevím o kolik. Ještě to měřím.
_________________ Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993
|
| 14.4.07, 01:34 |
|
 |
|
Dave_Pv
Registrován: 5.11.06, 13:56 Příspěvky: 167 Bydliště: Prostějov
|
 Re: SPOTREBA 2007- JE TO MOŽNÝ??
kozina píše: JE MOŽNÝ ABY FAV.136 R.V.89 BRAL na 100km 5,8 litru ------ průměrná spotřeba To mě kamoš snížoval hlavu tak jsem si myslel jak to půjde nahoru Kolik to bere vám???
A jak jsi to měříl? 
_________________ ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK = Už není-totálka , ale né mou vinou
|
| 14.4.07, 01:36 |
|
 |
|
kozina
Registrován: 28.10.06, 11:26 Příspěvky: 290 Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
|
 Re: SPOTREBA 2007- JE TO MOŽNÝ??
[quote="Dave_Pv"][quote="kozina"]JE MOŽNÝ ABY FAV.136 R.V.89 BRAL na 100km 5,8 litru ------ průměrná spotřeba
To mě kamoš snížoval hlavu tak jsem si myslel jak to půjde nahoru Kolik to bere vám???[/quote]
A jak jsi to měříl? :idea:[/quote]
http://www.quickmoto.cz/
|
| 15.4.07, 12:39 |
|
 |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
stahl sem si ten prog.
125L hlava srovnaná 0,3 průměrná spotřeba 6,87
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 19.4.07, 21:25 |
|
 |
|
kozina
Registrován: 28.10.06, 11:26 Příspěvky: 290 Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
|
je to na zkoušení ten program jinak chce 270 kč za rok ale to by se dalo jinak si myslím že mně dost pomohl při tý spotřebě že jsem jezdil POWER SHELL
|
| 19.4.07, 21:40 |
|
 |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
já jezdím na speciál 91
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 19.4.07, 22:17 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
Jamám Š125, motor favo 100 000 km, komp. pomer 9,7, vačka 254/254, karbec EDSR120, spotreba medzi 7,5-8 l/100, jazdím vcelku dynamicky (ale nie rýchlo, bežne do 100 km/h)...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 21.4.07, 15:07 |
|
 |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
měření pokračuje - na 38 l special 91 najeto 580 km z toho asi 250 km nový olej +militec-1
vychází mi což je 6,55/100 
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 14.5.07, 18:36 |
|
 |
|
pepakvatropolis
Registrován: 13.3.07, 15:04 Příspěvky: 120
|
pěkné , a jak by se dala snížit spotřeba fava 135 43kw ??? nějak se nemůžu dostat pod7,5 l ... a to jezdím okolo90, max. 110km/h tak 50% dálnice, 50% město ...
_________________ Škoda Favorit "93 GLX 43kW LPG Tartarini - najeto 120000km ...4/2011
|
| 15.5.07, 19:13 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
pepakvatropolis píše: pěkné , a jak by se dala snížit spotřeba fava 135 43kw ??? nějak se nemůžu dostat pod7,5 l ... a to jezdím okolo90, max. 110km/h tak 50% dálnice, 50% město ...
netuším ani v nejmenším, jakým stylem jezdíš, ale mě se osvědčilo pro snížení spotřeby s libovolným autem prudce neakcelerovat, zbytečně nejezdit brzda-plyn, ale spíš hodně využívat setrvačné síly. Vhodně hustit gumy. Netahat sebou taky kraviny, jeslti máš například pořád na střeše zahrádku, tak to taky chlastá víc, plus samozřejmě zbytečná zátěž taky není dobrá. A když k tomu budeš mít ten motor bezvadně seřízenej, tak to musí být ok. Snižovat spotřebu technickými úpravami se mi zdá zbytečné.
|
| 15.5.07, 19:18 |
|
 |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
měření pokračuje - na 38 l special 91 najeto  620 km  6,13l/100
ješte jednou to prověřím , jinak jezdím v podstatě jak to popisoval Vít Široký
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 24.5.07, 23:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|