|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Simon
Registrován: 5.9.06, 14:12 Příspěvky: 42
|
 Volnoběh nefunguje
Tak mám další problém. Dneska mi zničehonic přastal pracovat motor v běhu naprázdno. Do otáček jde normálně, ale při volnoběhu začnou z 600 klesat otáčky, chvíli to kolísá a nakonec VŽdycky zhasne motor. Nevím si s tím rady.
V září minulého roku měněny svíčky i kabely, v prosinci seřzován motor, vyč, vyčištěněj karburátor... apod. Nezdá se ani, že by to byl vadný kabel odpojovače běhu naprázdno.
Tak už opravdu nevím, co by to mohlo být....
Poraďte prosím...!
|
| 9.4.07, 17:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
vyčistit volnoběžný trysky 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 9.4.07, 17:36 |
|
 |
|
Simon
Registrován: 5.9.06, 14:12 Příspěvky: 42
|
Sadra17 píše: vyčistit volnoběžný trysky 
Karburátor byl vyčištěnej, to se mi nezdá, spíš jestli to není v elektrice, ale už mě nenapadá, co by to mělo být.
|
| 9.4.07, 19:53 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Jestli jinak běží motor dobře, tak nejde elektrika do odpojovače volnoběhu, nebo nefunguje. Zapni zapalování a sundej a nandej konektor na tom odpojovači a uslyšíš, jestli cvaká.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 9.4.07, 19:55 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
a jaký to máš motor miloš
|
| 9.4.07, 19:58 |
|
 |
|
Simon
Registrován: 5.9.06, 14:12 Příspěvky: 42
|
slovacek.milos píše: a jaký to máš motor miloš
Mám rapida.
Studoval jsem chytré knížky a došel k názoru, že nic jiného, než vadný odpojovač běhu naprázdno by to být nemělo, snad, karbec byl vyčištěnej a svíčky ani kabely, nebo rozdělovač -to se mi taky nezdá.
|
| 9.4.07, 23:08 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Vycistit trysky volnobehu. Ak si ich cistil, tak znova.
|
| 10.4.07, 08:53 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
jj jak řikaj ostatní vyčistit, páč stačí nabrat někde u JZD nebo tak a nebo stačí mít nějakej bordel v nádrži (a že za ty roky se tam toho někdy najde) a budeš to čistit pořád, vyčisti taky skleničku na AC pumpě, a kup si za cca 25,- palivovej filtr, protože to sejtko co je ve skleničce a v horním víku karbce toho moc nepochytá.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 10.4.07, 11:29 |
|
 |
|
hans
von GLEXR
Registrován: 10.1.06, 20:49 Příspěvky: 1246 Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
|
Jj, můžu potvrdit - čistim trysky snad každý tři měsíce, pořád se zanáší znova a to tam mám ten přídavnej filtr. Už je to docela na palici.... 
_________________ 1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD 2) Sarah - Škoda 105 S 3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk
Škoda 742 Forever Team
|
| 10.4.07, 17:51 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|