Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 16:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 olej 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: hm
septim píše:
No neviem ci by som si trufol dat po 112000km v mojom Fa nejaku polosyntetiku. Pouziam mineraly mobil super M 15W40 a teraz M Turboplus. Ostatne oleje su dost drahe pre mna... :roll:


kolik tam u vás stojí turbo plus ? miloš


2.4.07, 11:16
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.06, 12:14
Příspěvky: 397
Bydliště: Slovensko, BA - okolie - Lučenec
Příspěvek 
Mobil cca 820sk 4L
Madit origo 510sk 4L
ten isty len iny plni tzv Excelent turbo 420sk 4L 15W40 API SJ :)

_________________
742.120L Opäť klasika, uloženka, 87´, 58.000km, po 1. majitelovi
791.136B LPG, r.v. 96, Cimbu, KD air filter, 13 BAR kompresia, spotreba priemer 6L LPG uz ex
781.136* LPG, 2. majiteľ predané, dodnes jazdí (žili sme spolu 3 roky)
742.120L 4x bejvalky


2.4.07, 15:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 5.130s | 11 Queries | GZIP : Off ]